Як вбудувати звичайний холодильник у кухонні меблі?

- May 30, 2022

Переваги вбудованого холодильника

Ця стаття буде актуальною для всіх, кому хочеться уникнути зайвих витрат на придбання спеціальної моделі для вбудовування. Адже вартість окремих приладів набагато нижча. Кухня із вбудованим холодильником виглядає максимально завершеною, естетично привабливою. Таке рішення оцінять любителі класичних стилів, в яких білий, чорний або сріблястий прилад буде здаватися чужорідним предметом. Вбудовування дозволяє оптимізувати простір та організувати його згідно з правилом «робочого трикутника».

Компактний холодильник можна розмістити на зручній висоті для всіх користувачів. Жорстка фіксація корпусу гасить вібрації та знижує рівень шуму, що виходить від компресора. Прихований у меблів корпус пристрою та дроту не доведеться очищати від жиру та пилу. А сама техніка отримує додатковий захист у вигляді дерев'яних панелей. Крім того, холодильник буде надійно захований від маленьких дітей. Внаслідок чого пошкодити його буде набагато складніше.

Види вбудовування

У магазинах представлена величезна кількість побутових холодильників та морозильних камер. Вбудовування в меблевий гарнітур буває частковим та повним. Коли прилад встановлюється в шафу, під стільницю або спеціальну нішу, але двері та панель керування залишаються у вільному доступі, його називають частково вбудованим. Для цього достатньо підготувати місце, забезпечивши проміжки між стінками техніки та пеналу, а також відступ від стіни для вільної циркуляції повітря. Також необхідно передбачити отвори в днищі меблевої колони, за задньою стінкою холодильника та у цоколі.

Повне вбудовування передбачає, що пристрій буде повністю захований за декоративним фасадом. Цей варіант складніший у реалізації, але саме він дозволяє зберегти єдиний стиль у приміщенні. Вбудовувати можна однокамерні, двокамерні та багатокамерні моделі, а також Side-by-Side. Не рекомендується ставити техніку поруч із джерелами тепла: варильною панеллю, духовою шафою, обігрівачем або батареєю.

Корисні поради

Найкращим рішенням буде виготовлення шафи професіоналами на індивідуальне замовлення. Щоб самостійно вбудувати звичайний холодильник у гарнітур, потрібні певні знання, інструменти та досвід у збиранні меблів. Необхідно зробити загальні вимірювання приладу, відзначивши висоту дверей. Далі ми наведемо основні вимоги до конструкції шафи. Для комфортної експлуатації дверцята холодильника повинні відчинятися на тупий кут, тобто більше 90 градусів. Задню стінку меблів необхідно зняти, забезпечивши вентиляцію. Між покриттям підлоги та днищем пристрою повинна бути достатня відстань для вільного відкривання нижніх дверей.

Внутрішня ширина каркаса має на 8-10 см перевищувати ширину холодильника. Так ви зможете забезпечити ефективне охолодження продуктів без ризику збільшити енергоспоживання та прискорити зношування компресора. Відступ від стіни повинен становити не менше 5-7 см. Зовнішня ширина модуля, що проектується, не може бути меншою, ніж ширина холодильника плюс 10 см. В ідеалі глибина шафи повинна співпадати зі стільницею. Обов'язково потрібно врахувати, в який бік відчинятимуться двері, чи достатньо там вільного місця.

Далі потрібно зробити креслення меблевого модуля, порахувавши розміри кожної деталі. Шафа зазвичай виготовляють із масиву дерева, ДСП або МДФ, замовити його можна в будь-якому меблевому цеху або виготовити своїми руками. Якщо ви плануєте зробити повне вбудовування, не забудьте про декоративні фасади. Для їх фіксації знадобляться петлі, куточки та кріпильні болти. Становище фасадів перевіряють за допомогою будівельного рівня. Меблевий каркас слід надійно прикріпити до стіни. Перед підключенням техніки обов'язково перевірте стійкість шафи.

Допомога спеціалістів

Якщо ви не впевнені у своїх силах, логічним рішенням буде користуватися послугами досвідченого майстра. Співробітники нашого сервісного центру здійснюють всі види робіт із встановлення та обслуговування холодильників. Фахівці зможуть оперативно вбудувати техніку в меблі або переважити двері, давши гарантію на виконану роботу. Потрібно відремонтувати холодильник? Просто зателефонуйте нам, і майстер приїде у призначений час. Ми працюємо для вас з 8:00 до 21:00 (без вихідних).


Комментарии (0)


Додати коментар
Дозволені теги: <b><i><br>Додати новий коментар:


Зміст: