Ремонт духових шаф у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт духових шаф

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі духової шафи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка духової шафи від 320 грн. Замовити
Заміна скла від 350 грн. Замовити
Заміна перемикача від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 350 грн. Замовити
Заміна лампи від 80 грн. Замовити
Установка нового термостата від 130 грн. Замовити
Заміна гумки від 115 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 120 грн. Замовити
Ремонт електронного модуля від 360 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 140 грн. Замовити

Ремонт духових шаф у Хмельницькому

Приготування страв в духовці - це справжнє мистецтво. За допомогою цієї унікальної побутової техніки жителі Хмельницького готують смачні м'ясні страви, рибу, овочі, випікають хліб і створюють справжні кулінарні шедеври. Тому дуже неприємно спостерігати, як улюблена техніка виходить з ладу. Але поспішати не варто, замість покупки нового пристрою розумніше буде відремонтувати старе, а для виконання робіт запросити майстра з сервісного центру "На Дому".

Особливості ремонту духових шаф

Духові шафи можуть бути газовими і електричними. При цьому в деяких газових моделях використовуються електричні грилі і інші сучасні технології. Хороша духовка - це не просто ящик з нагрівальним елементів. В сучасних духових шафах є сенсорне управління, бездротової термощуп, крутив, система конвекції, гриль, а також автоматичне очищення (каталітична, каталітична або парова). Також багато пристроїв оснащуються модулем СВЧ і функцією приготування на пару.

Для ремонту духової шафи найкраще залучати кваліфікованого фахівця, який може працювати з вбудованою побутовою технікою. У нашій майстерні працюють досвідчені співробітники, які в змозі виконати не тільки простий ремонт, але і вирішити таку складну задачу, як відновлення електронного модуля управління.

Грамотні фахівці

Всі наші співробітники - це досвідчені фахівці, які давно працюють в різних центрах Хмельницького. Ми збирали наш штат багато років, відсіваючи неписьменних фахівців і залучаючи справжніх професіоналів своєї справи. Кожен наш майстер пересувається на службовому автомобілі, що значно прискорює процес ремонту і полегшує пересування по місту Ефективність роботи зростає - зростає і зарплата. Наші майстри зацікавлені в тому, щоб виконати своє завдання якісно і максимально швидко.

Якісні запчастини

Під час ремонтних робіт наші співробітники використовують професійне діагностичне обладнання і встановлюють тільки якісні запасні частини. Для більшості європейських і азіатських брендів можна використовувати оригінальні деталі, але для рідкісних моделей більш раціонально застосовувати контрактні запчастини від перевірених постачальників. Ми встановлюємо тільки ті деталі, на які поширюється гарантія заводу-виготовлювача. На наші послуги також поширюється офіційна гарантія.

Ремонт побутової техніки в ХмельницькомуУсунення поломок техніки на домуРемонт духових шаф в ЧернівцяхРемонт техніки у Хмельницькому