Ремонт кухонних плит у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт eлектроплит

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі eлектроплити. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка електроплити від 140 грн. Замовити
Заміна конфорок від 115 грн. Замовити
Заміна ТЕНа від 280 грн. Замовити
Заміна перемикача режимів конфорки від 155 грн. Замовити
Установка нової склокераміки від 480 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 120 грн. Замовити
Заміна мережевого кабелю від 80 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 60 грн. Замовити
Установка нової лампи від 80 грн. Замовити
Заміна ручки духовки від 60 грн. Замовити
Ремонт електросхеми від 380 грн. Замовити

Ремонт електроплит у Хмельницькому

Ви знаходитесь на офіційному сайті СЦ "НА ДОМУ". Наша компанія більше 12 років працює в Хмельницькому і забезпечує жителів міста якісними послугами з ремонту. Ми займаємося відновлення холодильного обладнання, пральних і посудомийних машин, а також техніки для приготування їжі: кухонних плит, варильних панелей, духовок і СВЧ. На цій сторінці ви можете знайти вичерпну інформацію по ремонту електроплит і прайс-лист на послуги нашої компанії.

Поломки кухонних плит

Електроплити складаються з двох частин: варильної панелі і духової шафи, які об'єднані одним корпусом. У таких пристроях найчастіше виходять з ладу індукційні котушки або електричні конфорки Hi-Light, сенсорна панель, дисплеї, а також можуть відмовити системи захисного відключення або індикації залишкового тепла.

Духовка теж може вийти з ладу. Найчастіше ламаються нагрівальні елементи, гриль, вентилятор конвекції, вентилятор тангенціального охолодження, системи автоматичного очищення або термощуп. Якщо ваш пристрій має функції пароварки або модуль НВЧ, то ці елементи також можуть прийти в непридатність. Наші фахівці можуть виконати ремонт протягом декількох днів або виїхати для виконання робіт протягом 1 години, якщо вам потрібно терміновий виїзд. Наші фахівці мають великий досвід роботи і ремонтують електричні плити найрізноманітніших виробників.

Чому у нас така низька ціна?

Насправді причин низької вартості ремонту кілька. Найчастіше майстерні Хмельницького використовують в роботі запасні частини, які купуються в магазинах міста. Такий підхід для них єдино вірний, тому що купувати деталі оптом вони не можуть. Ми ж - велика компанія і для ремонту нам постійно потрібні деталі, які ми закуповуємо або на заводах виробниках або ж у великих постачальників. Це дозволяє нам усунути з ланцюжка перекупників і знизити ціну для споживача.

Крім вигідної ціни на запчастини, ми практично не витрачаємо гроші на рекламу. Сервісний центр "НА ДОМУ" працює в Хмельницькому вже більше 12 років, за цей час ми отримали величезну кількість відгуків клієнтів і більшу частину замовлень отримуємо за рекомендаціями друзів і знайомих. Таким чином ми знижуємо ціну ремонту, доводячи її до мінімального значення. У той час, поки багато компаній підвищують ціни, ми намагаємося не змінювати їх з 2018 року. Телефонуйте за номером, замовляйте виїзд майстра, і насолоджуйтеся відремонтованої кухонною плитою.

Несправності в електричній плиті Послуги з ремонту електроплитРемонт кухонних плит у ХмельницькомуРемонт електроплит у Хмельницькому