Ремонт мікрохвильових печей у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт микроволновых печей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі микроволновой печи. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Выезд мастера БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (в случае отказа от ремонта) 150 грн. Замовити
Замена предохранителей от 80 грн. Замовити
Замена лампы от 80 грн. Замовити
Установка нового магнетрона от 350 грн. Замовити
Замена стекла от 150 грн. Замовити
Замена слюды от 150 грн. Замовити
Ремонт двигателя от 300 грн. Замовити
Замена дверцы от 200 грн. Замовити
Ремонт платы управления от 200 грн. Замовити
Замена предохранителя от 120 грн. Замовити
Замена конденсаторов от 200 грн. Замовити
Замена трансформатора от 400 грн. Замовити
Замена шлейфов от 140 грн. Замовити

Ремонт мікрохвільовіх печей в Хмельницькому

Поломку кухонного обладнання складно передбачити, але бути до неї готовим потрібно обов'язково. Щоб виконати ремонт мікрохвильової печі якомога швидше і якісніше, зверніться в наш сервісний центр - ми надаємо послуги жителям Хмельницького і передмістя. Виконуючи обслуговування СВЧ-печей, наші фахівці використовують нове діагностичне обладнання і оригінальні деталі, підібрані для конкретної моделі. Тому перед дзвінком майстру обов'язково подивіться назву мікрохвильовки і її модель, щоб працівник міг взяти з собою на виїзд необхідні запасні частини.

Поломки микрохвильових печей

Мікрохвильова піч може бути вбудовується або стоїть окремо. Багато компаній випускають цей вид побутової техніки, який користується величезною популярністю в Хмельницькому і інших містах України. Завдяки великому досвіду роботи з такою технікою фахівці компанії "НА ДОМУ" можуть забезпечити якісний ремонт продукції будь-яких брендів. Незалежно від типу поломки "НА ДОМУ" може вирішити поставлену задачу. Ми рекомендуємо запросити майстра по ремонту на будинок, якщо мікрохвильова піч:

  • не дотримується заданий температурний режим;
  • сильно іскрить під час роботи;
  • не виконує встановлену програму;
  • шумить під час роботи;
  • не реагує на натискання кнопок;
  • взагалі не включається.

Якщо ви проживаєте в Хмельницькому або найближчому передмісті - то ви можете скористатися послугами нашої майстерні. Співробітник сервісного центру встановить причину неполадки і знайде кращий спосіб її усунення. При цьому ми видаємо гарантію на всі види робіт і використовуємо тільки якісні запасні частини. Викликаючи майстра з "НА ДОМУ" ви можете бути впевнені в тому, що на будинок приїде дійсно кваліфікований фахівець.

Чому ремонт варто довірити СЦ «НА ДОМУ»?

Перепад напруги, механічні пошкодження, недотримання правил експлуатації часто призводять до поломок СВЧ-печі. Якщо ваша мікрохвильова піч стала працювати некоректно, викличте нашого майстра по ремонту, він приїде в будь-яку точку Хмельницького вже через годину після оформлення заявки. Також ви можете замовити виїзд в будь-який інший зручний час. Якщо вам зручно викликати майстра на вечір - ми приїдемо ввечері, якщо зручно на ранок - то ми приїдемо вранці. "НА ДОМУ" працює навіть у вихідні, щоб вам не довелося випробовувати дискомфорт через поломки необхідного в побуті обладнання.

Ремонт мікрохвильових печейШвидкий ремонт побутової техніки
Ремонт електроніки на дому
Ремонт на дому мікрохвильовок