Ремонт посудомийних машин у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт посудомийних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі посудомийної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 150 грн. Замовити
Установка посудомийної машини від 320 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (нагрівача) від 170 грн. Замовити
Заміна шланга від 200 грн. Замовити
Установка нового насоса від 220 грн. Замовити
Заміна ущільнювачів від 150 грн. Замовити
Заміна фільтра від 80 грн. Замовити
Заміна дозатора від 120 грн. Замовити
Ремонт дверцят від 130 грн. Замовити
Заміна запобіжників від 80 грн. Замовити
Заміна пресостату від 270 грн. Замовити
Установка нового датчика рівня води від 300 грн. Замовити
Ремонт електронного блоку управління від 200 грн. Замовити

Ремонт посудомийних машин в Хмельницькому

Коли необхідно полагодити побутову техніку, виникає питання: де ж знайти досвідченого фахівця? У місті Хмельницькому ремонт посудомийних машин проводить наш сервісний центр. Звернення в «НА ДОМУ» дозволить заощадити час і скористатися послугами професіонала з обслуговування побутової техніки прямо у вас вдома. Наша компанія стала однією з перших, що почали здійснювати ремонт побутової техніки на дому. Крім посудомийок ми ремонтуємо холодильники, пральні машини, техніку для приготування їжі.

Наш офіс знаходиться в Хмельницькому, велика частина майстрів або місцеві, або багато років проживають в нашому славному місті. Це дозволяє працівникам не витрачати час на поїздки і пошук адреси замовника. Всі майстри переміщаються на службових автомобілях, що значно полегшує роботу і збільшує кількість заявок за день.

Найбільш часті поломки посудомийних машин

Посудомийка - це складна побутова техніка, що складається з безлічі елементів. На відміну від багатьох інших побутових приладів цей пристрій постійно працює з водою і електроенергією, що значно підвищує ймовірність поломки. Також посудомийні машини часто невірно експлуатуються, що значно збільшує ризик появи несправностей. Поломки в посудомийній машині виникають з кількох причин:

  • неполадки циркуляційного насоса;
  • несправність датчиків температури або рівня води;
  • вихід з ладу нагрівального елементу (Тена);
  • пошкодження двигуна або знос його щіток;
  • поломка електроніки або датчиків;
  • тріщина в ущільнювачі насоса або патрубках.

Як замовити виїзд майстра додому?

Для якісного ремонту посудомийної машини зовсім не обов'язково везти агрегат в сервісний центр. Фахівці нашої майстерні зможуть впоратися з поломками будь-якої складності на дому. Ми володіємо всіма необхідними навичками, досвідом, інструментами та запчастинами, щоб швидко усунути всі проблеми вашої техніки. Для того щоб замовити ремонт посудомийної машини, слід залишити заявку на нашому сайті. Майстер прибуде в той же день, коли був залишений запит, і максимум через добу ви знову зможете без проблем користуватися своїм обладнанням. За додатковою інформацією звертайтеся до по телефону або за допомогою форми зворотного зв'язку. Також ви можете скористатися будь-яким популярним месенджером, їх дані ви можете побачити у верхній частині сайту.

Сервісний центр по ремонту побутової технікиЯкісний ремонт посудомийок у ХмельницькомуРемонт побутової технікиОбслуговування побутової техніки