Ремонт варильних панелей у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт варильних панелей

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі варильнoї панелі. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Установка варильної панелі від 320 грн. Замовити
Заміна склокераміки від 360 грн. Замовити
Заміна конфорки від 240 грн. Замовити
Установка нового запобіжника від 90 грн. Замовити
Заміна реле від 400 грн. Замовити
Заміна перемикача від 280 грн. Замовити
Заміна проводки від 270 грн. Замовити
Ремонт панелі управління від 360 грн. Замовити
Заміна термодатчиків від 230 грн. Замовити

Ремонт варильних панелей у Хмельницькому

Багато користувачів намагаються купувати комбіновані кухонні плити, в яких є і для варки поверхня і духовка. Але такі пристрої володіють своїм тілом і не завжди добре виглядають в інтер'єрі. Також комбіновані плити не завжди зручні в ремонті, працювати з вбудованої побутової технікою значно легше через відсутність корпусу. При цьому всі типи пристроїв можна відремонтувати, якщо звернутися в нашу компанію. Майстри сервісного центру "НА ДОМУ" працюють в Хмельницькому і можуть надати допомогу вже сьогодні. Графік роботи - з 8.00 до 21.00, без перерв і вихідних.

Вбудовувані варильні панелі

При роботі з вбудованими варильні панелями майстер може зіткнутися з низкою проблем, які найбільш часто виникають в подібному вигляді техніки. Жителі Хмельницького звертаються до нас в разі пошкодження склокераміки, відмову органів управління, несправності певних конфорок або зон нагріву або ж з пошкодженням електричної проводки. Для ремонту вбудованої техніки можуть знадобитися демонтажні роботи.

Електричні і індукційні моделі

Варильні панелі можуть бути газовими, електричними або індукційними. Кожен тип панелі має свої особливості. При ремонті газового обладнання воно повинно бути відключено від мережі газопостачання. Електричні моделі мають конфорки типу Hi-Light, які мають дуже великий ресурс, але періодично виходять з ладу.

Індукційні пристрої працюють за зовсім іншим фізичним принципом. У них використовуються індукційні котушки, які генерують магнітне поле, що нагріває розташовану в робочій зоні посуд. Фахівці нашої компанії можуть виконати ремонт вашого пристрою за вигідною ціною. При цьому везти панель в нашу майстерню не знадобиться.

Як викликати майстра додому?

Особливістю сервісного центру "НА ДОМУ" є ремонт побутової техніки на дому у замовника. Якщо вам необхідна наша допомога - просто зателефонуйте, який розміщений на сайті або залиште заявку для зворотного дзвінка. Під час спілкування повідомте майстру модель варильної панелі і опишіть ситуацію. Він підкаже причину поломки і можливі варіанти вирішення. Точна діагностика проводиться на дому у користувача. Викликати майстра можна в будь-який зручний час, ми працюємо по місту Хмельницький і в найближчих передмістях. Телефонуйте, ми вам обов'язково допоможемо!

Якісний ремонт варильних панелейРемонт варильної поверхні у ЧернівцяхРемонт варильної панелі у ХмельницькомуРемонт варильних панелей у Хмельницькому