Сервісний центр з ремонту побутової техніки «На дому»

Одна з кращих майстерень в Хмельницькому

Наші фахівці можуть усунути поломки будь-якого рівня складності. Ремонт побутової техніки в нашому сервісному центрі "НА ДОМУ" - це професійне, оперативне обслуговування пристроїв і тривала після ремонту гарантія. Замовити послуги майстрів з компанії «НА ДОМУ» у зручний для себе час може будь-який житель Хмельницького і найближчого передмістя.

Хто працює в нашій компанії?

Завдяки великому досвіду роботи наші фахівці по праву вважаються одними з кращих в Хмельницькому. Але крім досвіду наші майстри відрізняються високим рівнем емпатії. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо подальшої експлуатації техніки, то вони із задоволенням підкажуть, як краще користуватися і доглядати за конкретним приладом. В нашій команді працюють висококваліфіковані майстри з великим досвідом ліквідації поломок:

  • холодильників, морозильних камер і скринь, холодильних вітрин;
  • пральних машин фронтального і вертикального типів;
  • вбудованих варильних панелей (електричних і індукційних);
  • вбудованих духових шаф;
  • мікрохвильових печей;
  • комбінованих кухонних плит;
  • вбудованих, окремо стоячих і настільних посудомийних машин.

Сервіс з ремонту побутової техніки виконується на дому клієнта. Майстер зможе приїхати в день оформлення замовлення.

Як замовити виїзд майстра додому?

Замовити обслуговування побутового устаткування можна за допомогою спеціальної форми зворотного зв'язку на сайті СЦ «НА ДОМУ» або по телефону. Спеціаліст приїде до вас строго в обумовлений час і виконає діагностику зламався пристрою. За допомогою тестування вдається точно виявити причину неполадки і в найкоротші терміни провести заміну вийшла з ладу деталі. Незалежно від складності неполадки, її усунення не займе більше 24 годин, якщо відповідні запасні частини є на складі в Хмельницькому.

Наша компанія з ремонту побутової техніки "НА ДОМУ" використовує тільки хороші комплектуючі для заміни. Ми уклали договори прямого постачання з багатьма виробниками на умовах контракту чи оригінальної продукції, що дозволяє нам не підвищувати ціну для замовника. Деталі безпосередньо коштують значно дешевше, ніж при покупці в роздрібному магазині. На обслуговування обладнання та нові запчастини надається гарантія якості від 3 до 12 місяців і видається гарантійний документ. Гарантія діє на той вузол, який ремонтували наші фахівці.

З гарантією полагодимо вашу побутову техніку

Залиште заявку на безкоштовний виїзд майстра і діагностику поломки

Увага! На всі види робіт надається гарантія і оформляється виїзна заявка на спеціальному бланку

Наші майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних

Або просто зателефонуйте нам:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Наша адреса: м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2