Ремонт пральних машин на дому у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка/заміна баку від 800 грн Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн Замовити

Ремонт пральних машин вдома в Хмельницькому

Ні висока якість деталей, ні системи самодіагностики не захищають побутову техніку від поломок. У професійному ремонті періодично потребують і пральні машини - якщо ваша «помічниця» вийшла з ладу, викличте нашого майстра додому, ми працюємо на території Хмельницького та прилеглих населених пунктів. Спеціаліст приїде на завдання з усім необхідним для лагодження: діагностичним обладнанням, інструментами та оригінальними запчастинами. Замовляючи ремонт пральної машини, не забудьте розповісти про ознаки несправності. Наші майстри мають великий досвід і, грунтуючись на наявних даних, зможуть припустити, в чому причина неполадки, і підібрати комплектуючі. Ми можемо використовувати як оригінальні, так і контрактні деталі. Користувач сам робить вибір, які запасні частини слід встановити в його пральну машину.

У яких випадках варто викликати майстра?

Сучасне обладнання для прання надійно і довговічно, але вплив зовнішніх факторів часто призводить до його поломок. Вгадати, через скільки років експлуатації пральній машині знадобиться ремонт, неможливо. Все, що може зробити користувач, - вчасно розпізнати проблему і звернутися за допомогою до професіоналів. Поламаний агрегат слід відключити від мережі і не використовувати до приїзду фахівця. Майстри по ремонту необхідно викликати, якщо пральна машина:

 • не вмикається;
 • вибиває автомати (УЗО) при включенні;
 • не реагує на натискання кнопок управління;
 • пральна машина видає дивний звук;
 • пристрій пахне гаром;
 • машина не набирає води;
 • пристрій не зливати воду;
 • барабан не крутиться;
 • вода на нагрівається;
 • чути шум під час віджиму;
 • машина вібрує або "пересувається" по приміщенню;
 • не блокується люк або не закривається замок;
 • моргають всі індикатори або видається помилка;
 • Пристрій не віджимає;
 • утворюється занадто багато піни;
 • протікає вода з-під люка;
 • протікає вода з-під машини.

Перераховані поломки можуть бути викликані різними причинами - перегоранням нагрівального елементу, збоями в роботі системи управління і датчиків, засміченням фільтрів, розгерметизацією люка. Перш ніж відремонтувати пральну машину, наш фахівець проведе її діагностику. Перевірка дозволить виявити і усунути навіть незначні неполадки. Ми можемо працювати з пральними машинами найрізноманітніших брендів. У Хмельницькому найбільшою популярністю користуються європейські та азіатські бренди, але ми легко можемо виконати ремонт пральних машин з США, Туреччини, Білорусі та України.

Переваги ремонту пральних машин в СЦ «НА ДОМУ»

Транспортування автоматичних пральних машин в майстерню відбирає час і збільшує витрати. Тому ми пропонуємо жителям Хмельницького і передмістя викликати нашого майстра додому - співробітник сервісного центру приїде за вказаною в заявці адресою максимально швидко і виконає ремонт пральної машини якісно і недорого. Ми займаємося обслуговуванням устаткування багатьох відомих брендів, для кожного агрегату підбираються оригінальні запчастини. На всі види ремонту і заміну деталей надається гарантія на термін до одного року.

Замовлення приймаються в будь-який день тижня. Якщо ви хочете отримати консультацію і запросити фахівця, зверніться до нашого менеджера за вказаною на сайті телефону. Також ви можете заповнити форму зворотного дзвінка і ми самі зателефонуємо вам. Якщо ви використовуєте месенджери - то сміливо можете писати в них. У верхній частині сайту є посилання на наші акаунти в месенджерах. Викликаючи фахівця з СЦ "НА ДОМУ" ви можете бути впевнені в тому, що на будинок приїде справжній професіонал своєї справи.

Ремонт и обслуживание стиральных машинБыстрый ремонт пральних машинВідремонтувати пральну машинуРемонт побутової технікиРемонт пральных машинРемонт пральных машин на дому