Розширена гарантія на ремонт побутової техніки

Сервісний центр "НА ДОМУ" працює на території міста Хмельницький та в найближчих передмістях. Гарантія поширюється на всі види побутової техніки, які обслуговує майстерня. Це пральні машини, холодильники і морозильники, посудомийки, варильні панелі, духові шафи, мікрохвильові печі і кухонні плити. Якщо ми виконали ремонт - то ви можете звернутися до нас по гарантії протягом 3-12 місяців. Гарантійний період може відрізнятися марки і моделі пристрою, а також від типу поломки. Гарантія не поширюється на пристрої, в які втручалися фахівці інших сервісних центрів.

Деякі особливості

Існують деякі типи ремонту, на які неможливо дати гарантію в прямому сенсі цього слова. Яскравим прикладом є чистка зливу пральної машини. Для того, щоб пристрій знову стало працювати, майстер приїжджає додому і прочищає зливний отвір і помпу. Після видалення засмічення пристрій починає нормально працювати. Але якщо власник випере плед або вовняну ковдру, то машина знову може забитися через кілька прань. У такому випадку ми можемо дати гарантію тільки на те, що злив НЕ буде протікати, а сам пристрій буде функціонувати нормально в разі дотримання вимог, викладених в керівництві користувача.

Гарантія на ремонт пральних машин

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна Тена (водонагрівача) 3 міс. + 3 міс.
Ремонт модуля управління (плати) 1 міс. + 1 міс.
Заміна блоку підшипників 6 міс. + 6 міс.
Установка нового барабана 6 міс. + 6 міс.
Заміна зливного насоса (помпи) 3 міс. + 3 міс.
Заміна приводного ременя 3 міс. + 3 міс.
Ремонт двигуна 4 мес. + 4 мес.
Установка нових амортизаторів 6 міс. + 6 міс.
Заміна щіток на двигуні 3 міс. + 3 міс.

Гарантія на ремонт холодильників

Вид ремонту 100% вартості 50% вартості
Заміна компресора 6 міс. + 6 міс.
Заправка фреоном 6 міс. + 6 міс.
Заміна пускового реле 3 міс. + 3 міс.
Заміна терморегулятора 3 міс. + 3 міс.
Заміна випарника 3 міс. + 3 міс.
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Заміна фільтра 3 міс. + 3 міс.
Ремонт/відновлення блоку управління 3 міс. + 3 міс.
Заміна Тена в холодильнику 3 міс. + 3 міс.

Умови для інших видів побутової техніки

На жаль, розширена гарантія не поширюється на інші види техніки (крім пральних машин і холодильників). Сервісний центр «На Дому» надає на них таку ж гарантію, як і інші центри зумовлену гарантійними зобов'язаннями виробників запасних частин.

Нагадуємо, що в нашому центрі Ви можете відремонтувати будь-яку побутову техніку і електроніку, наприклад: пральні і посудомийні машини, холодильники, мікрохвильові печі, газові та електричні плити, духові шафи, варильні панелі, ноутбуки, комп'ютери, смартфони, планшети, моноблоки, оргтехніку, телевізори та домашні кінотеатри.

Якщо ж у вас зламалася дрібна побутова техніка, така як кавомолки та кавоварки, чайники, соковижималки, хлібопічки, мультиварки, блендери, праски, пилососи та м'ясорубки - ми з радістю полагодимо і цю техніку.

З повагою до мешканцям та гостям нашого міста - сервісний центр «На Дому».