Ремонт холодильників у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) от 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 180 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна Тена у холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників та морозильних камер у Хмельницькому

Щоб зберегти свіжість продуктів, досить вибрати оптимальний температурний режим. Якщо ж холодильник перестав охолоджувати запаси або, навпаки, заморожує їх занадто сильно, йому необхідний ремонт - цю послугу мешканці Хмельницького та передмістя можуть замовити в нашому сервісному центрі "НА ДОМУ". Ми відновлюємо обладнання максимально швидко і надаємо гарантію на всі види послуг. Наша компанія займається ремонтом однокамерних і двокамерних холодильників, вбудованої техніки, морозильних камер і скринь, а також професійного холодильного устаткування. Якщо у вас компанія і вам потрібно комплексне обслуговування - телефонуйте звертайтеся до наших фахівців. Якщо ж ви приватна особа - ми також з радістю вам допоможемо.

Ремонт холодильників наші фахівці виконують на дому - вам не доведеться доставляти великогабаритний агрегат в майстерню, це незручно і пов'язане з витратами, особливо якщо ви живете за межами Хмельницького. Для лагодження побутової техніки ми використовуємо брендові запчастини та нові інструменти. У нас якісне заправний обладнання і є спеціальні мобільні сканери, які можуть зчитувати помилки електронних модулів управління холодильника.

Що робити, якщо холодильник вийшов з ладу?

Виявивши поломку незамінного агрегату, головне - не розгубитися. Ми пропонуємо дотримуватися таку послідовність дій:

  • відключити холодильник від мережі;
  • розморозити, вимити і ретельно висушити камери;
  • викликати майстра по ремонту на будинок.

Зателефонувавши в сервісний центр, варто якомога докладніше розповісти менеджеру про проблему. Грунтуючись на цих відомостях, майстер зможе заздалегідь підібрати комплектуючі, які знадобляться для ремонту холодильника. Приводів запросити фахівця може бути безліч. Агрегату потрібна професійна лагодження, якщо він став працювати безперервно (компресор не робить пауз між циклами охолодження), зсередини покрився льодом і сніжною «шубою», гуде і шумить. Про те, що холодильник потребує ремонту, свідчить і неприємний запах в холодильній камері. Він може говорити про недотримання температурного режиму. Майстер обов'язково проведе діагностику, щоб з'ясувати, що саме стало причиною несправності.

Заправка фреоном (холодоагентом)

Однією з найбільш частих поломок холодильного обладнання можна вважати розгерметизацію системи. Такі помилки часто називають "вийшов газ", "витік фреон" або "витік фреону". Природно, газ нікуди не може "витекти" або "закінчиться", в разі розгерметизації контуру він практично моментально випаровується. В останні роки поряд з фреонами часто використовуються інші гази, наприклад, ізобутан R600a. Майстри з нашої компанії "НА ДОМУ" можуть швидко знайти витік виконати заправку холодильника холодоагентом будь-якої марки. Для цього майстра завжди перевозять найбільш популярні марки з собою в автомобілі.

Кращі умови в СЦ «НА ДОМУ»

Якщо ви хочете бути впевненими в тому, що ваша побутова техніка прослужить після ремонту ще довгі роки, звертайтеся в наш сервісний центр. Ми виконуємо ремонт холодильників в будь-якій точці Хмельницького і передмістя, всі послуги коштують недорого. Ціни на ремонт не підвищувалися з 2017 року.

Наші співробітники працюють на совість - ретельно діагностують обладнання і усувають навіть незначні неполадки, щоб вони надалі не спровокували більш серйозні несправності. Обслуговування холодильника не займає більше доби. Термін наданого нами гарантійного зобов'язання становить від 3 до 12 місяців. Звертатися до нас із заявками і питаннями можна в будь-який день тижня.

 

Ремонт холодильників у ХмельницькомуРемонт холодильниківРемонт холодильникiвРемонт холодильників на дому у ХмельницькомуПоламався холодильникРемонт холодильників