Ремонт холодильників LG у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників і морозильних камер LG у Хмельницькому

Якщо ви проживаєте в Хмельницькому, то повинні були чути про компанії "НА ДОМУ". Ми вже багато років працюємо в місті і стали відомі завдяки своїй концепції роботи, яка полягає в виїзді на будинок до клієнта. У ті далекі часи, коли ми тільки починали діяльність, більшість компаній в Хмельницькому здійснювали ремонт у майстернях і змушували користувачів самостійно перевозити важкі холодильники, пральні машини та іншу побутову техніку.

Ми вирішили зламати цю систему і стали самостійно виїжджати додому до замовника. Це рішення стало доленосним, тому що користувачам сподобалося працювати таким чином. Клієнт телефонував, пояснював суть поломки холодильника або морозильної камери, а ми самі приїжджали додому і виконували ремонт. Після цього багато конкурентів стали копіювати нашу ідею і на даний момент практично всі компанії Хмельницького стали здійснювати лагодження техніки на дому.

Ремонт пристроїв марки LG

Імпортна побутова техніка ламається рідко. Якщо дотримуватися правил експлуатації, а також рекомендації від виробника в інструкції до приладу, ремонт холодильників LG не знадобиться протягом довгих років, але неприємні сюрпризи все ж трапляються. Фахівці нашого сервісного центру в Хмельницькому допоможуть в будь-якій ситуації - залиште заявку на цій сторінці, і ми надішлемо майстра в той же день для вирішення вашої проблеми прямо на місці.

Діагностика, обслуговування та ремонт холодильників LG на дому вимагає від 15 хвилин до 24 годин. За цей час майстер точно встановить причину несправності, відремонтує вузли і модулі агрегату або проведе заміну зношених і повністю непрацездатних деталей на нові. В ході обслуговування ми використовуємо виключно фірмові і нові запчастини. Може бути б / у деталі і дешевше, але вони занадто ненадійні, щоб покладатися на їх якість. Такий підхід виділяє нас на фоні деяких конкурентів.

Обслуговування холодильників в Хмельницькому

Тепер немає необхідності витрачати гроші і час на перевезення побутової техніки в майстерню. Сервіс «НА ДОМУ» - це можливість недорого і швидко відремонтувати будь-яку модель холодильника LG на дому. Коли робота буде завершена, майстер вручить клієнту офіційний гарантійний документ. Термін дії такого талона залежить від характеру послуги і варіюється від 3 місяців до року. Отримати більш детальну інформацію завжди можна у нашого менеджера.

Ремонт холодильниківРемонт холодильників на домуПолагодити холодильникРемонт холодильників LG