Ремонт холодильників Beko у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 80 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників і морозильних камер BEKO у Хмельницькому

Побутова техніка "Беко" виготовляється в Туреччині і є дуже популярною як в нашій країні, так і в країнах Європейського Союзу. Навіть найякісніші холодильні агрегати з часом ламаються, тому мати контакти грамотного фахівця повинен кожен власник техніки. Замовити ремонт холодильників BEKO і пристроїв інших марок можна в нашому сервісному центрі в Хмельницькому за доступними цінами і на привабливих умовах. Вартість ремонту техніки в нашій майстерні вигідно відрізняється від пропозицій більшості конкурентів.

Замовте майстра додому

Оформити заявку на лагодження апарату для тривалого зберігання продуктів можна на сайті СЦ «НА ДОМУ» за допомогою зручної форми зворотного зв'язку або по телефону. Ми виконуємо ремонт холодильників Beko На Дому, економлячи час, сили і бюджет замовника. Майстер зможе полагодити пристрій в день оформлення замовлення або будь-який інший день на ваш розсуд. Якщо ви хочете вибрати час більш точно - то варто телефонувати в майстерню за кілька днів до виїзду. Таким чином ви зможете вибрати практичні будь-який час візиту з точністю до години.

Як виконується ремонт холодильників "Беко"

Якісне обслуговування техніки неможливо без проведення діагностики, за допомогою якої можна точно виявити, що вийшла з ладу деталь або виконавчий вузол. Такий підхід дозволяє уникнути помилок при ремонті і значно прискорює ремонт холодильників "Беко" на дому. Навіть при виході з ладу компресора установка нового двигуна не займе більше 24 годин.

При заміні вузлів і деталей на будь-якої моделі від BEKO ми застосовуємо тільки оригінальні комплектуючі, які завжди є на нашому складі. Це правило діє для 95% всіх холодильників і морозильних камер "Беко". Але даний бренд продавав і більш рідкісні моделі, для яких запасних частин немає не тільки в Хмельницькому, але і в інших регіонах України. Якщо вам не пощастило, і ваш пристрій відноситься до подібного класу, то ремонт може зайняти

Гарантія нашого центру

На роботу по усуненню несправностей побутової техніки надається гарантія від 3 до 12 місяців і видається підтверджуючий її документ. Крім цього, ви також отримуєте гарантію на використовувані запасні частини. Цю гарантію видає не наш сервіс, вона забезпечує виробником запасних частин. Також ви можете самостійно придбати деталі, але в даному випадку ми не зможемо відповідати за їх якість і термін служби.

Ремонт холодильників BEKOПрофесійний ремонт холодильникаКапітальний ремонт холодильників