Ремонт холодильників Snaige у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 1050 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити

Ремонт холодильників і морозильників Snaige у Хмельницькому

Якщо ваш холодильник став погано працювати - то не треба відразу ж бігти за новим пристроєм. Багато користувачів думають, що ремонт пристрою коштує дуже дорого і тому відразу ж хочуть замовити нову модель. Але не всі компанії беруть багато грошей за ремонт, наш центр "НА ДОМУ" забезпечує якісний ремонт із застосуванням оригінальних комплектуючих і при цьому ціна робіт залишається однією з найменших в Хмельницькому.

Зламався холодильник Snaige?

Продукти в вашому холодильному пристрої стали швидко псуватися і під корпусом накопичується вода? Ми пропонуємо якісний ремонт холодильника Snaige (Снайге) в Хмельницькому за дуже вигідною ціною.

Досвідчені фахівці нашої майстерні обізнані про всі особливості різних моделей холодильної техніки, тому ремонт холодильників Snaige не складе для них ніяких труднощів. «Слабкими місцями» у холодильників цього виробника вважаються компресор і терморегулятор. Найчастіше ці два елементи не підлягають ремонту і вимагають повної заміни.

Чому коштувати звертатися до нас?

Майстерня «НА ДОМУ» при ремонті побутової техніки виконує установку виключно нових деталей від виробника. На кожну модель запчастини підбираються індивідуально. Для ремонту холодильників Snaige досить непросто знайти необхідні комплектуючі, тому нерідко недобросовісні майстри встановлюють деталі Б / У. Наш сервісний центр не допускає подібних ситуацій в роботі.

Як замовити виїзд майстра

Щоб замовити лагодження в нашій майстерні "НА ДОМУ", варто залишити заявку на сайті, і протягом доби ваш пристрій почне працювати без перебоїв. Ми надаємо гарантійний документ на будь-який вид обслуговування техніки, і в разі повторного виклику майстра по тій же проблемі послуга буде надана безкоштовно. Деталі можна дізнатися за телефоном, за допомогою месенджерів, або заявки зворотного зв'язку. Спілкування відбувається безпосередньо з майстром по ремонту холодильника, який розбирається в продукції бренду "Снайге" і може грамотно проконсультувати вас в телефонному режимі. Ви можете вибрати час візиту майстра додому, ми працюємо з понеділка по неділю. При цьому ви можете замовити виїзд навіть у святковий день без доплати.

Виїзд і діагностика - безкоштовні, якщо ви виконуєте ремонт. У разі відмови від ремонту необхідно буде оплатити діагностику. При цьому вартість ремонту холодильників і морозильних камер "Снайге" в нашому центрі є однією з найнижчих в Хмельницькому.

Ремонт холодильників на домуРемонт холодильників недорогоРемонт холодильників Snaige