Ремонт холодильників Ariston у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників і морозильників Ariston у Хмельницькому

Всім відомо, що сучасний холодильник може працювати дуже довго. На даний момент в Хмельницькому практично всі холодильники мають вік від 5 до 20 років, але в нашу організацію часто звертаються і власники радянських холодильників, які були зроблені більше 30 років тому. Все це говорить про те, що холодильна установка може служити дуже довго, якщо дотримуватися певних умов експлуатації. У цій статті ми поговоримо про те, як часто ламаються холодильники Ariston і як швидко може бути виконаний їх ремонт.

Техніка Ariston

Все обладнання для будинку від цього італійського бренду славиться надійністю, ергономічністю і тривалим терміном служби, але все ж з часом воно також може зламатися. У широкий перелік послуг нашого сервісного центру входить і ремонт холодильників Ariston на дому у клієнта: ви оформляєте заявку на виклик майстра, і в той же день він прибуває по необхідному адресою в будь-який район Хмельницького для усунення неполадок. А якщо для того, щоб полагодити холодильник Арістон, потрібно замінити окремі елементи (термостат, датчик, компресор), в майстерні «НА ДОМУ» для цих цілей застосовуються виключно нові оригінальні деталі.

Також наша компанія виконує заправку холодильного обладнання холодоагентом. Деякі пристрої заправляються фреоном, деякі - ізобутаном. У будь-якому випадку фахівці нашої компанії можуть знайти витік газу, усунути її і провести заправку холодоагентом.

Особливості ремонту холодильників "Арістон"

Ми займаємося обслуговуванням і ремонтом вбудованих та окремо стоячих холодильників Ariston на професійному рівні, а тому після закінчення робіт всім клієнтам в обов'язковому порядку видається гарантійний документ терміном дії до 12 місяців. Крім того, нашим фахівцям під силу відремонтувати будь-яку несправність холодильного обладнання від бренду Ariston протягом максимум 24 годин.

Як ми працюємо?

А зручний графік роботи нашого сервісного центру «НА ДОМУ» (без вихідних, з ранку до вечора) дозволяє викликати майстра додому саме тоді, коли це буде зручно вам. Прийом заявок здійснюється через сайт і онлайн-месенджери, або по телефону. Найпростіше - зателефонувати, майстер відповість вам моментально і ви зможете поспілкуватися з приводу поломки. Після передачі всієї необхідної інформації буде необхідно вибрати дату візиту фахівця додому.

Ремонт холодильників Ariston недорогоРемонт холодильників AristonЗламався холодильник AristonПолагодити холодильник Aristonn