Ремонт холодильників AEG у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників і морозильників AEG у Хмельницькому

Компанія AEG виробляє велику кількість різного холодильного обладнання. Це і класичні двокамерні холодильники, і однокамерні моделі. Також німецька компанія займається виробництвом багатокамерних пристроїв і холодильників Side-by-Side. Крім окремо стоячих моделей фірма виготовляє і вбудовані холодильники. Існують як класичні пристрої, що вимагають розморожування, так і унікальні холодильники з системою охолодження NoFrost.

Крім холодильників компанія AEG продає і морозильні камери. Вони можуть бути отдельностоящимі або вбудованими. Вертикальні моделі оснащуються висувними ящиками, а в холодильні ларі користувачі мають спеціальні кошики для розміщення продуктів. Наша компанія може відремонтувати будь-яке обладнання бренду AEG. Виїзд здійснюється по Хмельницькому та в ряд районів Хмельницької області.

Переваги компанії "НА ДОМУ"

Серед найпоширеніших причин поломки такої техніки можна виділити неуважне ставлення і порушення правил експлуатації, знос деталей і скачки напруги в мережі електропостачання. Якщо вам знадобився ремонт холодильників AEG на дому і ви хотіли б мінімізувати витрати грошей і часу, звертайтеся в наш сервісний центр. Ми пропонуємо вигідні ціни на послуги, гарантію до 1 року на всі види сервісу, оперативність, а також можливість викликати майстра для ремонту холодильника "АЕГ" в будь-який район Хмельницького і передмістя.

Телефонуйте менеджеру або залишайте заявку на сайті, ми опрацюємо її, і майстер СЦ «НА ДОМУ» приїде на місце в той же день. Діагностика та обслуговування займе не більше 24 годин, але завдяки кваліфікації фахівців і великому вибору запчастин відремонтувати холодильник AEG на дому можна набагато швидше. Варто згадати, що ми використовуємо тільки нові фірмові деталі і ніколи не ставимо на заміну б / у комплектуючі.

Швидкий ремонт холодильників "АЕГ" з гарантією

Крім оперативності, якості і лояльних цін, у нашого сервісу є ще одна вагома перевага. СЦ «НА ДОМУ» надає гарантію на всі види послуг. Офіційний документ клієнту вручає майстер, коли всі завдання по обслуговуванню побутової техніки будуть успішно вирішені. Термін дії такого талона від 3 місяців до року, в залежності від категорії послуг. Детальну інформацію про гарантії ви можете прочитати на сайті компанії або ж уточнити інформацію по телефону.

Ремонт холодильника AEG"РемонтНесправності холодильників АЕГ