Ремонт холодильників Samsung у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Заміна таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників і морозильників Samsung у Хмельницькому

Якщо у вашому населеному пункті немає фірмового центру певного бренду, це зовсім не означає, що вийшли з ладу домашні прилади доведеться везти в сусіднє місто. Щоб відремонтувати холодильник "Самсунг", зателефонуйте в сервісний центр «НА ДОМУ» або залиште онлайн-заявку на сайті. Майстер по ремонту холодильників Samsung приїде в будь-який район Хмельницького і проведе заміну датчиків, реле, ущільнювача, компресора або термостата. Наші майстри мають величезний досвід роботи і завжди вам допоможуть.

Замовте ремонт холодильника

Ремонт холодильників Samsung на дому в Хмельницькому - чудове рішення для тих, хто не любить даремно витрачати час і гроші. Кваліфіковані фахівці швидко проведуть діагностику найважливіших деталей і вузлів, знайдуть причину поломки і замінять пошкоджені деталі на нові. В цей час господарі можуть займатися домашніми справами або спілкуватися з сім'єю. Після завершення ремонтних робіт і перевірки працездатності техніки майстер випише гарантійне свідоцтво. Протягом 3-12 місяців цей документ надасть право на безкоштовні послуги фахівця при повторній поломки тієї ж запчастини.

Чому у нас такі низькі ціни?

Ціни на ремонт холодильників "Самсунг" залежать від складності проблеми і вартості запчастин. Орієнтовні тарифи можна подивитися в нашому прайсі, але дані розцінки не можна приймати в якості реальної вартості ремонту холодильника. Справа в тому, що пристрої марки Samsung випускаються багато років, з використанням безлічі різних технологій. Та робота, яка може коштувати трохи в пристрої 2006 року, в моделі 2015 року може коштувати в 3 рази дорожче через складність розбирання та інших типів з'єднань. Але при всьому цьому вартість ремонту в нашому центрі "НА ДОМУ" буде значно нижче, ніж у більшості приватних майстрів і компаній Хмельницького.

Вся справа в тому, що наші співробітники видають мінімальну кількість шлюбу. Це пов'язано з тим, що за довгі роки роботи ми створили колектив справжніх професіоналів. Чим менше браку, тим менше майстрам доводиться їздити на гарантійні ремонти. Також ми маємо контракти з постачальниками запасних частин, які ми купуємо оптом, без роздрібної націнки. Ті майстри, які купують деталі в магазинах Хмельницького, насправді переплачують майже 50% їх вартості. Таким чином ми можемо забезпечити низьку ціну для жителів нашого славного міста.

Ремонт холодильників на домуПолагодити холодильник ХмельницькийПоломки холодильників Samsung