Ремонт холодильників Liebherr у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 1050 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити

Ремонт холодильників і морозильних камер Liebherr у Хмельницькому

У сучасному світі холодильники, морозильні камери і ларі є найбільш часто використовуваними побутовими приладами. Багато хто думає, що найчастіше використовуються смартфони, але холодильники працюють 24 години і 7 днів на тиждень для того, щоб ми завжди могли охолодити або заморозити свої продукти. Саме тому поломка холодильного обладнання є дуже серйозною проблемою, яку необхідно вирішувати якомога швидше.

Ремонт техніки у вас на дому

Сьогодні без сучасної технічної та професійної кадрової бази здійснити якісне обслуговування імпортної побутової техніки практично неможливо. Тому, якщо вам терміново знадобився ремонт холодильників "Лібхер" на дому, має сенс звернутися в професійний сервісний центр, а не до випадкового майстру з газети оголошень. Це занадто складна і дорога побутова техніка, щоб довіряти діагностику і обслуговування некомпетентним фахівцям, навіть якщо економія здається привабливою.

Ми готові прийти вам на допомогу, пропонуючи професійніше послуги на дому і за прийнятними цінами, «НА ДОМУ» - це можливість відремонтувати будь-яку модель холодильника Liebherr і усунути навіть складну поломку всього за 24 години. Ми надішлемо майстра в день подачі заявки, так що довго чекати допомоги не доведеться. Вартість виїзду не стягуватиметься, якщо ви будете замовляти ремонт в нашій майстерні, якщо ж ви відмовитеся від виконання ремонту, то потрібно заплатити невелику суму за проведення діагностики. При цьому ми можемо гарантувати якість робіт і встановлюємо тільки надійні комплектуючі, які не зашкодять іншим вузлам холодильника.

Сервісний центр «НА ДОМУ» - обслуговування холодильників Liebherr

Тепер для вирішення експлуатаційних проблем можна обійтися без транспортування, возити холодильник до нас в сервісний центр не потрібно. Досить викликати майстра, щоб встановити причину поломки і провести ремонт холодильників Liebherr на дому в Хмельницькому.

Дізнайтеся максимум подробиць у майстри по телефону або онлайн. Попередні консультації надаються безкоштовно, ви можете розповісти про свою проблему і отримати орієнтовні відповіді. Варто зауважити, що 20% поломок усуваються самостійно, без залучення майстра. Якщо ви хочете заощадити гроші - то просто зателефонуйте в нашу компанію, якщо полагодити самостійно не вийде, то ми вирішимо проблему за допомогою майстрів.

Ремонт холодильників LiebherrПоломка холодильника LiebherrНеполадки в холодильнику Liebherr