Заміна компресора в холодильнику у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Liebherr від 1050 грн. Замовити
Атлант від 950 грн. Замовити
Indesit від 950 грн. Замовити
Samsung від 950 грн. Замовити
Ariston від 950 грн. Замовити
LG від 950 грн. Замовити
Whirlpool від 1050 грн. Замовити
Electrolux від 950 грн. Замовити
Nord від 950 грн. Замовити
Beko від 950 грн. Замовити
Siemens від 950 грн. Замовити
Gorenje від 950 грн. Замовити
AEG від 950 грн. Замовити
Zanussi від 950 грн. Замовити
Snaige від 1050 грн. Замовити
Bosch від 950 грн. Замовити

Ремонт або заміна компресора холодильника в Хмельницькому

Досить часто електродвигун холодильника виходить з ладу, причиною поломки можуть стати несправність терморегулятора, потрапляння у двигун стороннього предмета, нерівна установка агрегату. Необхідність в заміні компресора може виникнути і через неправильне розміщення продуктів на полицях холодильного і морозильного відділення. Також до неполадок часто призводить ослаблення кріплення мотора, його потрібно періодично перевіряти і коригувати.

Для виконання заміни компресора, потрібно мати у своєму розпорядженні обладнанням для зварювання трубок і заправки системи холодоагентом, а також набором спеціальних монтажних інструментів. Тому оптимальне рішення - скористатися послугами нашого сервісного центру "НА ДОМУ". Тим більше, що для ремонту ми використовуємо тільки оригінальні деталі, двигун підберемо спеціально для вашої моделі холодильника.

Переваги СЦ «НА ДОМУ»

Ми пропонуємо виконати заміну компресора швидко і якісно, а також даємо гарантію на термін від 3 до 12 місяців. Наші майстри мають великий досвід обслуговування холодильників, тому беруться за складні поломки. Щоб зрозуміти, чому компресор вийшов з ладу, фахівець проведе комплексну діагностику агрегату. Це дозволить не тільки знайти кращий спосіб вирішення проблеми, а й заодно усунути всі дрібні неполадки. Такий підхід до обслуговування - ефективна профілактика несправностей. Якщо хочете отримати кваліфіковану консультацію, скористайтеся формою для зворотнього зв'язку. Ми працюємо в самому Хмельницькому і Хмельницькій області.

Ремонт холодильника за доступною ціноюРемонт двигуна в холодильнику