Ремонт холодильників Whirlpool у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заправка фреоном від 350 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 200 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 350 грн. Замовити
Заміна компрессора від 1050 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 200 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 230 грн. Замовити
Заміна термостата від 220 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 100 грн. Замовити
Заміна датчиків від 500 грн. Замовити
Заміна випарника від 380 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 430 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 100 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 580 грн. Замовити
Заміна фільтра від 130 грн. Замовити
Заміна дисплея від 410 грн. Замовити
Заміна таймера від 220 грн. Замовити
Ремонт/відновлення блоку управління від 450 грн. Замовити
Заміна петель від 400 грн. Замовити
Заміна ТЕНа в холодильнику від 350 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 380 грн. Замовити

Ремонт холодильників і морозильників Whirlpool у Хмельницькому

Якщо у вас зламався холодильник або морозильна камера - то найбільш розумним варіантом буде ремонт поламаною побутової техніки. Купівля нового пристрою - це великі витрати, які не завжди можуть бути виправданими.

Несправність холодильного агрегату слід усувати негайно, поки продукти не зіпсувалися. Ремонт холодильників Whirlpool від нашого сервісного центру в Хмельницькому навіть при найсерйозніших несправності не займе більше 24 годин.

Як проводиться обслуговування

Якісний ремонт холодильників "Вірпул" неможливий без проведення діагностики. Тестування дає можливість точно виявити, що вийшла з ладу деталь, що дозволяє уникнути помилок в роботі і істотно прискорює ліквідацію неполадок.

Діагностика поломки - це складний процес, який може провести тільки досвідчений фахівець. У компанії "на дому" працюють тільки ті люди, які пройшли суворий відбір і мають великий досвід роботи. Кожен майстер нашого центру має досвід роботи не менше 8 років, а середній показник становить 12 років. Всі фахівці щомісяця проходять додаткове навчання. Крім технічних аспектів ми завжди торкаємося аспекти психологічні. Для нас важливо, щоб кожен майстер відноситься до замовника ввічливо, відповідав на всі питання і міг розповісти, як найкраще експлуатувати холодильник або морозильну камеру.

Особливості ремонту техніки "Вірпул"

Замовити обслуговування обладнання будь-який житель Хмельницького може на нашому сайті, скориставшись спеціальною формою зворотного зв'язку. Майстер готовий буде приступити до лагодження техніки в цей же день. Ми виконуємо ремонт холодильників Whirlpool на дому, позбавляючи замовника від стомлюючої перевезення агрегату в майстерню.

У більшості випадків ремонт холодильників Whirlpool вимагає заміни дефектної деталі або вузла. Для цього ми заздалегідь закуповуємо оригінальні комплектуючі на склад, тому замовник не буде чекати доставки запчастин з іншого міста. Наявність надійних вузлів і деталей, а також професіоналізм майстрів СЦ «НА ДОМУ» дозволяє нам давати гарантію на лагодження агрегатів Whirlpool від 3 до 12 місяців. Кожен користувач отримує на руки гарантійний документ. Гарантія залежить від типу пристрою, його року випуску і умов експлуатації. Точний термін гарантії може назвати тільки майстер, який відповідає за проведення ремонту холодильника марки.

Ремонт холодильників Whirlpool у ХмельницькомуРемонт холодильників Whirlpool на дому