Ремонт холодильників «Атлант» у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт холодильникiв

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі холодильника. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна компресора від 950 грн. Замовити
Заправка фреоном від 300 грн. Замовити
Заміна гумки на холодильнику від 180 грн. Замовити
Заміна дверей холодильника від 320 грн. Замовити
Заміна пускового реле від 180 грн. Замовити
Заміна терморегулятора від 220 грн. Замовити
Заміна термостата від 200 грн. Замовити
Заміна лампочки (освітлення) від 80 грн. Замовити
Заміна датчиків від 480 грн. Замовити
Заміна випарника від 350 грн. Замовити
Заміна ручки холодильника від 400 грн. Замовити
Заміна вентилятора від 80 грн. Замовити
Чистка капілярної трубки і заміна фільтра з подальшою заправкою фреоном від 550 грн. Замовити
Заміна фільтра від 100 грн. Замовити
Заміна дисплея від 380 грн. Замовити
Замена таймера від 200 грн. Замовити
Ремонт/восстановление блока управления від 400 грн. Замовити
Заміна петель від 380 грн. Замовити
Заміна Тена в холодильнику від 320 грн. Замовити
Заміна шлейфів від 360 грн. Замовити

Ремонт холодильників Атлант (Мiнськ) в Чернівцях

Чи варто говорити про те, що в сучасному будинку холодильник повинен працювати цілодобово? Кожен з жителів Хмельницького щодня використовує холодильне обладнання для зберігання свіжості продуктів і продовження терміну їх придатності. Якщо ваш холодильник зламався - звертайтеся в компанію "НА ДОМУ".

Ремонт марки "Атлант"

Щоб збільшити експлуатаційний період холодильного агрегату, слід вчасно виконувати профілактику і усувати дрібні неполадки. Ремонт холодильників Atlant (як невеликий, так і досить складний) можна замовити в нашому сервісному центрі в Хмельницькому. Наше місто не дуже великий за кількістю жителів, але при цьому техніки білоруської марки "Атлант"

Крім професійної лагодження побутового обладнання, ми пропонуємо цілий ряд вигідних умов при обслуговуванні техніки. Майстри нашого сервісного центру виконують ремонт холодильників "Атлант" на дому, позбавляючи користувачів від стомлюючої транспортування важкої і громіздкої техніки в майстерню, а потім назад. Наявність профільних інструментів і точних діагностичних приладів дозволяє виконувати ремонтні роботи будь-якої складності на місці.

Холодильники марки виходять з ладу досить часто. Незважаючи на те, що пристрої ATLANT відрізняються високою якістю збірки, велика частина з них відноситься до економ-класу. Термін служби недорогих пристроїв значно нижче, ніж у преміальних марок. Але при цьому холодильники даного бренду легко ремонтуються, а вартість запасних частин є невисокою.

Якісний сервіс на дому

Перед проведенням ремонту майстер нашого сервісного центру в обов'язковому порядку робить діагностику холодильного агрегату, за допомогою якої вдається виявити причину неполадки. Такий підхід дає можливість достовірно визначити, яка деталь вийшла з ладу і підлягає заміні. Крім того, ремонт холодильників Atlant після проведення діагностики виконується набагато швидше і не займає більше 24 годин. У деяких випадках ремонт може тривати довше, але дана проблема пов'язана виключно з пошуком рідкісних запасних частин.

При ремонті пристроїв для тривалого зберігання продуктів ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, які завжди є на нашому складі. Відремонтувати холодильний агрегат "Атлант" в СЦ «НА ДОМУ» можна з гарантією від 3 до 12 місяців. Звертайтеся, ви не пошкодуєте!

Ремонт холодильників Атлант з гарантієюРемонт холодильників марки Атлант