Ремонт пральних машин Samsung у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Samsung у Хмельницькому

Якщо у вас зламалася пральна машина - то це не привід для паніки. Насправді ніякої великої проблеми в цьому немає. Найважливіше - викликати грамотних фахівців, які зможуть продіагностувати поломку і прийняти рішення про ремонт. Грамотний фахівець - це не тільки висока якість ремонту, але і гарантія низької ціни. Наша компанія дбає про свою репутацію, тому надає послуги найвищої якості. Ми з упевненістю можемо називати себе одним з кращих сервісних центрів Хмельницького.

Про компанію Samsung

Компанія "Самсунг" родом з Південної Кореї. Але на сьогоднішній день бренд став всесвітнім і виробляє безліч видів побутової техніки. Заводи компанії розташовані в різних країнах, також бренд спонсорує безліч наукових досліджень і впроваджує інноваційні технології в свою побутову техніку.

З точки зору ремонту техніка Samsung відрізняється високою якістю збірки і надійністю запасних частин. Якщо ви хочете обирати нову пральну машину марки, то можна спокійно її купувати. Сучасна пральна машина відрізняється низьким споживанням енергії і може пропрацювати 10-15 років в залежності від умов експлуатації.

Скільки коштує ремонт?

Навіть самі незначні поломки агрегату для прання білизни можуть привести до більш серйозних несправностей, тому усувати їх потрібно відразу. Ремонт пральних машин Samsung за доступними цінами і на вигідних умовах готовий запропонувати жителям Хмельницького наш сервісний центр.

Для замовлення скористайтеся зручною формою зворотного зв'язку на сайті СЦ «НА ДОМУ» або оформите заявку на обслуговування техніки по телефону. Фахівці нашої майстерні виконують ремонт пральних машин "Самсунг" на дому, позбавляючи замовника від стомлюючої процедури доставки техніки в сервісний центр. У розпорядженні майстрів - сучасне обладнання для діагностики і професійні інструменти, щоб якісно проводити ремонтні роботи на місці.

Швидкий виїзд майстра з СЦ «На Дому»

Перед тим, як приступити до лагодження агрегату, фахівець в обов'язковому порядку виконує діагностику для виявлення причини поломки. За допомогою точних приладів вдається з'ясувати, яка деталь апарату для прання вийшла з ладу. Такий підхід дозволяє уникнути помилок і прискорити усунення неполадок. Навіть при найсерйозніших несправності ремонт пральної машинки "Самсунг" не займе більше 24 годин. На лагодження техніки надається гарантія від 3 до 12 місяців і видається підтверджуючий її документ.

Відремонтувати пральну машинуВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин Хмельницький