Заміна модуля в пральній машині у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 450 грн. Замовити
Bosch від 450 грн. Замовити
Samsung від 450 грн. Замовити
Ariston від 450 грн. Замовити
LG від 450 грн. Замовити
Zanussi від 450 грн. Замовити
Candy від 480 грн. Замовити
Electrolux від 450 грн. Замовити
Ardo від 450 грн. Замовити
Miele від 550 грн. Замовити
Whirlpool від 470 грн. Замовити
Siemens від 450 грн. Замовити
Atlant від 450 грн. Замовити
Beko від 450 грн. Замовити
AEG від 450 грн. Замовити
Gorenje від 450 грн. Замовити

Ремонт або заміна електронного модуля управління пральної машини у Хмельницькому

Ми пропонуємо назавжди забути про незручності, пов'язані з ремонтом великогабаритної і дрібної техніки, і викликати майстра додому. Спеціаліст СЦ "НА ДОМУ" приїде так скоро, наскільки це можливо, і якісно виконає роботу будь-якої складності за один приїзд. Крім того, наш сервіс встановлює нові запчастини того ж бренду, що і ваша пральна машина. Це гарантує надійну і довговічну роботу підпорядкованих пристрою.

Виконати якісну і акуратну заміну модуля управління можуть фахівці «НА ДОМУ». Компетентний штат співробітників щодня справляється з десятками несправностей пральних машин по всьому місту Хмельницькому. Незважаючи на те, що така процедура, як заміна модуля, вимагає часткового розбору агрегату, багато майстрів віддадуть перевагу виконувати ремонт в стаціонарному сервісному центрі, куди вам доведеться транспортувати агрегат самостійно.

Виїзд майстра, діагностика, заміна керуючого модуля, профілактика поломок і консультація по обслуговуванню - все це входить у вартість ремонту пральної машини. Більш того, якість виконаних робіт підтвердить гарантійний документ терміном до одного року. І якщо в цей період ваша пралка зламається повторно, то ремонт і вторинна заміна модуля будуть проведені за рахунок сервісного центру. Ціни на усунення такої поломки можна подивитися в прайс-листі. Вартість може трохи коректуватися, в залежності від моделі побутової техніки та обсягу ремонтних робіт.

Пошук та усунення несправностей в пральних машинкахРемонт модуля управління