Ремонт пральних машин Ardo у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 360 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин ARDO у Хмельницькому

Ви знаходитесь на офіційному сайті сервісного центру "НА ДОМУ". Наша компанія розташовується в Хмельницькому, ми займаємося ремонтом побутової техніки, як стоїть окремо, так і вбудовується. Особливістю нашої роботи є виїзд на будинок до клієнта, від цієї особливості і утворилася назва нашої майстерні.

Італійська побутова техніка

Цей італійський бренд встиг заслужити відмінну репутацію серед покупців великої побутової техніки. Завдяки надійності комплектуючих і еталонному якості збірки ремонт пральних машин "АРДО" потрібно рідко, якщо така необхідність все ж виникла, ми рекомендуємо звертатися в професійний сервісний центр, а не до майстра з газети оголошень. Ми готові запропонувати свою допомогу клієнтам з Хмельницького і передмістя: наші фахівці можуть відремонтувати пральну машину ARDO на дому всього за добу. Вам не доведеться везти техніку в майстерню - діагностику, обслуговування або заміну комплектуючих можна провести прямо на місці.

Здійснюючи ремонт пральних машин "АРДО" на дому, ми використовуємо тільки нові деталі - ніяких б / у запчастин сумнівної якості. Коли мова йде про імпортній техніці, така радикальна економія не виправдовує себе.

Відновлення техніки ARDO від СЦ «На Дому»

Обслуговування великої побутової техніки на дому займає від 15 хвилин до 24 годин. По завершенні робіт майстер вручає гарантійний талон. Термін дії гарантії на ремонт пральних машин ARDO залежить від складності поломки і в середньому становить від 3 місяців до року. Уточнити подробиці і дізнатися більше про переваги нашого сервісного центру в Хмельницькому ви можете у менеджера. Телефонуйте за номером або просто залишайте заявку на цій сторінці сайту.

Наші фахівці

Відмінною рисою нашої компанії є якісні фахівці, які мають гігантський досвід роботи в даній сфері. Наші працівники багато років стикаються з побутовою технікою "АРДО" і можуть з упевненістю сказати, що розбираються в ній на "Відмінно". Чи не кожен сервісний центр в Хмельницькому може похвалитися такими працівниками.

Крім досвіду наші майстри відрізняються від інших фахівців високими моральними якостями. Якщо працівник поводиться неналежно, то його відразу ж штрафують. Якщо на нього продовжують надходити скарги, то ми прощаємося з таким працівником. За більш ніж 12 років роботи в Хмельницькому ми змогли створити по-справжньому професійний колектив, здатний полагодити будь-які пральні машини, в тому числі і італійську техніку ARDO.

Ремонт пральних машин на домуРемонт пральних машин на домуРемонт пральних машин ArdoРемонт пральних машин Хмельницький