Ремонт пральних машин AEG у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 320 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 750 грн. Замовити
Установка нового барабана від 900 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 430 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 320 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 210 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн Замовити

Ремонт пральних машин AEG у Хмельницькому

Тривала експлуатація великої побутової техніки завжди супроводжується несправностями різного характеру, своєчасне усунення яких продовжить термін служби вашого обладнання. Сервісне обслуговування та ремонт пральних машин AEG в Хмельницькому, виконані фахівцями нашого сервісного центру, дозволять швидко і недорого позбутися більшості неполадок, а також попередити більш серйозні поломки. Компанія AEG - це один з найбільших виробників пральних машин та іншої побутової техніки в Європі. Бренд належить до преміальних і виготовляє тільки дуже якісне обладнання, яке має тривалий період експлуатації.

Переваги сервісного центру «На Дому»

Несправності в роботі пральних машин AEG виникають досить рідко і практично завжди є наслідком систематичних порушень рекомендацій по експлуатації приладів. Наші майстри проведуть детальну, комплексну діагностику, виявляють та ліквідують причину неполадки. В нашій роботі ми використовуємо виключно професійне діагностичне обладнання та високоякісні комплектуючі.

Також до переваг нашої майстерні можна віднести низький відсоток гарантійних випадків. Завдяки великому досвіду працівників звернення по гарантії в "Вдома" складають всього 0,2% від загальної кількості виконаних ремонтів.

Як звернутися до нас?

Подати заявку на ремонт пральних машин AEG в Хмельницькому можна, зв'язавшись з нами за телефонами, вказаними в розділі «Контакти», або ж за допомогою електронної пошти. Вкажіть конкретну модель машинки, ознаки несправності, а також найбільш прийнятне для візиту майстра час. Ви можете вибрати певний день тижня і різні часові проміжки. Для того, щоб зручне для вас час виявилося вільним, найкраще дзвонити в "НА ДОМУ" за 1-2 дні до бажаної дати. Справа в тому, що завантаження майстрів досить велика і часу прямо на зараз може не виявитися. Але бувають і випадки, коли прямо зараз у майстра є "вікно" прямо зараз і він може приїхати до вас додому вже через 1 годину.

Територія виїзду наших майстрів - Хмельницький і найближчі райони Хмельницької області. Щоб дізнатися, чи виїзду у віддалені населені пункти зателефонуйте нашого сервісного центру. Довірте роботу справжнім професіоналам, і ваша техніка справно прослужить ще не один рік.

Ремонт пральних машин AEG на домуРемонт пральної машини AEG Хмельницький