Ремонт пральних машин Zanussi у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 720 грн. Замовити
Установка нового барабана від 920 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 320 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 130 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Zanussi у Хмельницькому

Компанія Zanussi - один з європейських лідерів у виробництві пральних машин та іншої побутової техніки. Відмінними рисами техніки є висока якість збірки, використання надійних комплектуючих і унікальний дизайн, який розробляють власні фахівці компанії і запрошені дизайнери. Пральні машини Zanussi - це унікальна європейська техніка, яку обов'язково варто ремонтувати.

Що могло статися з машинкою?

Якщо при роботі агрегату для прання ви почули сторонній шум, знизилася продуктивність пристрою або стався витік води, невідкладно зверніться до фахівця. Ремонт пральних машин Зануссі в нашому сервісному центрі в Хмельницькому - професійне обслуговування техніки за доступними цінами і на привабливих умовах.

Для замовлення лагодження агрегату можна скористатися спеціальною формою зворотного зв'язку або оформити заявку по телефону. Ми виконуємо ремонт пральних машин Zanussi на дому, позбавляючи користувачів від стомлюючої процедури транспортування важкої техніки в майстерню. У розпорядженні наших фахівців - всі необхідні інструменти для усунення будь-яких неполадок на місці. Також всі наші майстри пересуваються по місту на автомобілях, що дозволяє помітно прискорити процес роботи і забезпечити швидкий виїзд для проведення діагностики.

Діагностика пральної машини Zanussi

Якісний сервіс побутової техніки неможливий без проведення діагностики. За допомогою спеціальних приладів достовірно виявляється вийшла з ладу деталь або вузол пральки Zanussi. Полагодити агрегат при такому підході вдається набагато швидше. Навіть при найсерйозніших несправності ремонт пральної машини "Зануссі" на дому не займає більше 24 годин. Це не стосується тих випадків, коли для виконання ремонту потрібен доступ до оригінальних деталей, які неможливо купити в Хмельницькому. Якщо потрібно доставка деталі, то термін виконання робіт збільшиться.

При заміні дефектних деталей ми застосовуємо тільки оригінальні комплектуючі, які завжди є на нашому складі. На лагодження та встановлені елементи надається гарантія якості від 3 до 12 місяців. Гарантія діє тільки на ті вузли, в які втручалися наші фахівці. Якщо ви хочете відновити інший вузол - то потрібно окрема оплата. Але якщо проблема буде аналогічною - то ми будемо займатися її вирішенням у рамках гарантійних зобов'язань.

Ремонт пральних машин ZanussiРемонт пральних машин ХмельницькийРемонт пральних машин ЗануссіРемонт пральних машин Zanussi