Заміна щіток у пральній машині у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 120 грн. Замовити
Bosch від 150 грн. Замовити
Samsung від 120 грн. Замовити
Ariston від 120 грн. Замовити
LG від 120 грн. Замовити
Zanussi від 120 грн. Замовити
Candy від 150 грн. Замовити
Electrolux від 120 грн. Замовити
Ardo від 120 грн. Замовити
Miele від 260 грн. Замовити
Whirlpool від 120 грн. Замовити
Siemens від 120 грн. Замовити
Atlant від 120 грн. Замовити
Beko від 120 грн. Замовити
AEG від 120 грн. Замовити
Gorenje від 120 грн. Замовити

Заміна щіток електродвигуна пральної машини у Хмельницькому

Знос елементів пральної машини призводить до серйозних збоїв в її роботі, і щітки двигуна входять до переліку таких комплектуючих. При грамотній експлуатації заміна щіток двигуна пральної машини потрібно через 5-8, а іноді і 12 років після покупки приладу. Але регулярні перевантаження двигуна (наприклад, в результаті перевищення рекомендованого обсягу завантаження), скачки напруги в електромережі та інші негативні фактори можуть привести до того, що щітки зітруться буквально через кілька років.

Якщо вам потрібно невідкладно змінити щітки електродвигуна пральної машини, скористайтеся послугами сервісного центру «НА ДОМУ». Після подачі заявки через сайт або по телефону очікуйте прибуття майстра в той же день. Працюємо тільки на дому у клієнтів в Хмельницькому. Всі завдання вирішуємо оперативно і з гарантією якості.

Наші переваги.

СЦ "НА ДОМУ - це унікальна організація. Всі ремонтні роботи ми проводимо На Дому у клієнтів, що позбавляє їх від необхідності своїми силами транспортувати громіздке обладнання в СЦ, а потім назад. Також ми працює по дуже зручному графіку - з понеділка по неділю, з 8 ранку до 9 вечора. і, нарешті, виконуючи заміну щіток електродвигуна та інші ремонтні роботи, ми використовуємо тільки нові оригінальні запчастини. Це гарантує тривалий термін служби відновленої пральної машинки.

Замінити щітки двигуна в пральній машиніЗаміна щіток в пральній машині