Ремонт пральних машин Siemens у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Диагностика (при выполнении ремонта) 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 200 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Siemens у Хмельницькому

Якщо ви потрапили на наш сайт, то ви зацікавлені в ремонті пральної машини марки Siemens. Наша компанія може вам допомогти, якщо ви проживаєте в Хмельницькому або найближчому передмісті. Ремонт виконується на дому у користувача, при цьому приміщення залишається чистим.

Ремонт техніки Siemens

Рішення технічних проблем з експлуатацією побутової техніки краще не відкладати. Ремонт пральних машин "Сіменс" на дому - це альтернатива візиту в майстерню, а також зручна можливість усунути поломку якісно і оперативно, заощадивши на вартості транспортування. Крім економії на ціні ви також отримуєте мінімізацію ризиків пошкодження пральної машини, які підвищуються при самостійній транспортуванні в майстерню.

Наш сервісний центр "НА ДОМУ" в Хмельницькому пропонує кваліфіковану допомогу: ми зможемо відремонтувати прямо на місці і всього за добу будь-яку модель пральної машини Siemens. Для цього у нас в розпорядженні є все необхідне. СЦ «НА ДОМУ» - це штат професійних майстрів, сучасне оснащення для діагностики та обслуговування, а також великий вибір оригінальних запчастин для пральних машин "Сіменс" та іншої імпортної побутової техніки. Ми не використовуємо б / у комплектуючі, ніж вигідно виділяємося на тлі багатьох конкурентів. Ми можемо застосовувати або оригінальні деталі, або контрактні запчастини, виробники яких дають гарантію на свої вироби. Контрактні запасні частини встановлюються тільки за бажанням клієнта, за замовчуванням ми ставимо оригінальні деталі.

Як викликати майстра в Хмельницькому?

Щоб скористатися нашими послугами, досить залишити заявку на цій сторінці сайту, ми швидко її опрацюємо і надішлемо майстра до вас в той же день. Досвідчений фахівець зможе полагодити пральну машину Сіменс в найкоротші терміни. Вся процедура займає від 15 хвилин до 24 годин, якщо запасні частини є в наявності. Для деяких моделей доставка запасних частин може займати до декількох днів або навіть тижнів. Але на 99% пральних машин Хмельницького у нас є всі необхідні запчастини.

Гарантія на роботу

По завершенні ремонтних робіт клієнт отримує гарантійний документ, термін якого становить від 3 до 12 місяців. Точні терміни гарантії залежать від характеру і складності послуг, що надаються. Дізнайтеся більше подробиць ви можете дізнатися у майстра, який буде проводити діагностику.

Ремонт пральних машинРемонт пральних машин SiemensРемонт пральних машин Siemens у ХмельницькомуРемонт пральних машин