Замiна підшипника пральної машини у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Indesit від 600 грн. Замовити
Bosch від 680 грн. Замовити
Samsung від 600 грн. Замовити
Ariston від 600 грн. Замовити
LG від 600 грн. Замовити
Zanussi від 720 грн. Замовити
Candy від 750 грн. Замовити
Electrolux від 750 грн. Замовити
Ardo від 600 грн. Замовити
Miele від 960 грн. Замовити
Whirlpool від 600 грн. Замовити
Siemens від 600 грн. Замовити
Atlant від 600 грн. Замовити
Beko від 600 грн. Замовити
AEG від 750 грн. Замовити
Gorenje від 600 грн. Замовити

Заміна підшипника в пральній машині у Хмельницькому

Якщо ваш пристрій початок гудіти на віджиманні, то вам знадобиться заміна підшипників. Це - складна операція, але досвідчені майстри здатні виконати її на дому у замовника, без стомлюючої перевезення пральної машини в сервіс-центр "НА ДОМУ". Ми приймаємо заявки від мешканців будь-яких районів Хмельницького і приїжджаємо на виклик точно в обумовлений час. Солідний досвід співробітників сервісного центру «НА ДОМУ» дозволяє швидко впоратися з розбиранням корпусу, установкою нових підшипників, складанням і перевіркою працездатності пральної машини. Єдине, що потрібно від власників, - підготувати вільний простір для роботи майстра.

Зручно, якісно, з гарантією

На будь-які види ремонтних робіт надається гарантія. Протягом всього терміну післяремонтного гарантії (від 3 до 12 місяців) ви зможете безкоштовно запросити фахівця в разі повторної поломки. Але при заміні підшипників це - всього лише обережність: ми встановлюємо якісні запчастини з розрахунковим терміном служби до 7 років.

Залиште заявку по телефону або скористайтеся онлайн-формою на сайті, і протягом доби поломка буде усунена. В процесі діагностики майстер оцінить стан інших вузлів і деталей, щоб вчасно усунути несправність. Будемо раді надати термінову технічну допомогу на дому. А якщо буде потрібно додаткове обслуговування, досить одного дзвінка. Чекаємо на ваші заявки!

Ремонт пральних машин у ХмельницькомуЗаміна підшипника в пральній машині