Ремонт пральних машин LG у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин LG у Хмельницькому

Наша компанія розташовується в Хмельницькому і надає послуги по ремонту різних видів побутової техніки. Серед іншого ми виконуємо ремонт пральних машин LG, які дуже поширені в нашому місті.

Південнокорейська компанія LG

Бренд випускає безліч видів побутової техніки, і кожен з напрямків відзначено позитивними відгуками споживачів. Компанія випускає безліч холодильників, мікрохвильових печей, пральних і посудомийних машин. Також великою популярністю користується аудіо і відео устаткування марки, ще кілька років тому були дуже популярні телефони LG. Але в цій статті ми поговоримо про пральних машинах корейської марки. LG випускали автоматичні пристрої отдельностоящего і вбудованого типу. Також пральні машини марки відрізнялися за типом завантаження. У будинках у жителів Хмельницького ви можете зустріти пристрої з фронтальним і вертикальним завантаженням.

З точки зору ремонту техніка LG може вважатися однією з кращих в світі. Пральні машини ламаються рідко, а якщо і ламаються, то через вплив зовнішніх факторів, наприклад, перепадів напруги або невірної завантаження. Саме тому розумним рішенням є ремонт зламаної машинки. Справа в тому, що сучасні пристрої мають більш низьку якість, ніж моделі, вироблені 5 і більше років тому.

Проблеми техніки

Незважаючи на надійність таких агрегатів, ремонт пральних машин LG може знадобитися внаслідок порушень правил експлуатації, механічних пошкоджень або передчасного зносу окремих деталей конструкції. До найбільш вразливим вузлів агрегату відноситься електродвигун і приводний ремінь, насос і відвідний патрубок, підшипники і сальники, ТЕН і система термоконтроля.

Наш сервісний центр в Хмельницькому пропонує кваліфіковану та оперативну допомогу - ремонт пральних машин "Лджі" на дому. Наш майстер може вирішити навіть найскладнішу технічну задачу всього за добу, а прийнятна вартість послуг виділяє СЦ «НА ДОМУ» на тлі інших сервісів регіону. Крім цього, ми ніколи не використовуємо при обслуговуванні б / у деталі, тільки нові та оригінальні запчастини.

Потрібен ремонт? Ми самі приїдемо до вас додому!

Ви можете заощадити час, нерви і гроші, адже необхідності везти важку побутову техніку в майстерню більше немає. Досить залишити заявку на нашому сайті, ми надішлемо фахівця в той же день, щоб якомога швидше провести діагностику і ремонт пральної машини LG на дому. По завершенні обслуговування майстер видає офіційний документ. Термін дії гарантійного талона - від 3 місяців до 1 року.

Ремонт пральних машин LGРемонт пральних машинВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин у Хмельницькому