Ремонт пральних машин Indesit у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Indesit в Хмельницькому

Якою б якісною не була побутова техніка, яким би відомим брендом ні був її виробник, при тривалій експлуатації піддається поломок будь-яке обладнання. Ремонт пральних машин Indesit і інших домашніх електричних приладів можна замовити в нашому сервісному центрі "НА ДОМУ" в Хмельницькому за прийнятними цінами і на вигідних умовах.

Наші ціни помітно відрізняються від цін в інших майстерень Хмельницького. Ремонт пральної машини в "Вдома" складається з двох частин: послуг майстра і використовуваної запасної частини. Запасні частини ми закуповуємо оптом за вигідною ціною, а вартість послуг майстра знижується за рахунок безлічі факторів: грамотної логістики, мінімальних витрат на рекламу і високої якості ремонту.

Як викликати майстра додому?

Щоб повідомити про поломку техніки, залиште свої контактні дані у формі зворотного зв'язку або зверніться до оператора мобільного. Ми виконуємо ремонт пральних машин "Індезіт" на дому, економлячи тим самим час і гроші замовника, оскільки доставляти важкий, громіздкий агрегат в майстерню не потрібно.

Для виклику фахівця вам буде потрібно або заповнити форму на сайті або зателефонувати, який також можна знайти на нашому ресурсі. Якщо ви користуєтеся мессенджерами - то можете сміливо писати нам в один з них, все месенджери можна знайти у верхній частині сайту. Після спілкування з майстром ви домовитеся про час виїзду. Наші майстри працюють без перерв і вихідних, територія - Хмельницький і найближчий передмістя, за терміновість виїзду доплачувати не доведеться.

Якісне обслуговування пральних машин Indesit

Перед тим, як приступити до лагодження обладнання для прання, майстер СЦ «НА ДОМУ» проводить діагностику апарату за допомогою точних приладів. Такий підхід дозволяє достовірно дізнатися, яка деталь вийшла з ладу і підлягає заміні. Також діагностика може виявити більш серйозні недоліки, ніж ті, про які повідомив користувач. Саме тому перед виконанням ремонту працівники нашої організації завжди проводять перевірку пральних машин та інших видів побутових приладів.

Ремонт пральної машинки "Індезіт" виконується із застосуванням оригінальних комплектуючих, які ми заздалегідь закуповуємо на склад. Це дає можливість значно прискорити лагодження техніки, оскільки чекати доставки запчастин з іншого місця не потрібно. Навіть при найсерйозніших несправності ремонт апарату для прання "Індезіт" на займе більше 24 годин. На роботу надається гарантія від 3 до 12 місяців.

Ремонт пральних машин ХмельницькийРемонт пральних машин IndesitВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин Indesit