Ремонт пральних машин Bosch у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 300 грн. Замовити
Заміна клапанів від 200 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 680 грн. Замовити
Установка нового барабана від 980 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 400 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 350 грн. Замовити
Заміна манжети від 360 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 170 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 190 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 150 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Bosch у Хмельницькому

Якісна імпортна техніка вимагає відповідного обслуговування. Якщо вам необхідний ремонт пральних машин Bosch на дому, ми рекомендуємо звернутися до професійних і досвідченим фахівцям. Послуги сервісного центру «НА ДОМУ» - це можливість в найкоротші терміни вирішити навіть найскладніші технічні проблеми, наші майстри зможуть відремонтувати пральну машину Бош будь-якої моделі всього за добу. Максимум через 24 години ви отримаєте повністю працездатний агрегат, а також офіційні документ, що підтверджує наші гарантійні зобов'язання.

Ремонт виконують грамотні фахівці, які мають профільну освіту і можуть відновлювати навіть самі рідкісні моделі пральних машин. Компанія "НА ДОМУ" зібрала одних з кращих майстрів в Хмельницькому. У нас працюють найкращі технічні фахівці, в тому числі одні з найбільш досвідчених електронників міста. Саме тому ремонт пральних машин в нашій компанії дешевше, ніж у багатьох конкурентів, ціна послуг залишається низькою і не змінювалася з 2017 року.

Поломки пральних машин Bosch

Незважаючи на всю надійність побутової техніки марки Bosch, фахівці виділяють кілька найпоширеніших несправностей, від яких не застраховані навіть власники сучасних німецьких моделей:

  • порушення в роботі системи водонагріву;
  • збій налаштувань управління, вихід з ладу електронного урядування;
  • розрив або розтяг приводного ременя;
  • знос підшипників і сальників;
  • поломка помпи, засмічення і протікання шлангу.

Деякі проблеми можна усунути швидко, але іноді ремонт пральних машин "Бош" ускладнюється, ціна послуг зростає, а єдиний спосіб повернути працездатність техніки - установка нових комплектуючих.

Використовувані запчастини

Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і видаємо гарантію на всі види робіт. Термін гарантії складає від 3 до 12 місяців, він залежить від безлічі факторів, до яких відносяться: модель пральної машини, рік випуску, складність розбирання пристрою та інші. Термін гарантії визначає майстер, грунтуючись на своєму досвіді роботи з побутовою технікою "Бош". При використанні нових запасних частин видається та гарантія, яку забезпечує виробник цих деталей. Гарантія не поширюється на інші вузли і агрегати. Але якщо поломка сталася в місці нашого втручання, то наші майстри з радістю усунуть несправність під час дії гарантійного терміну.

Ремонт пральних машин BoschРемонт пральних машин BoschЗамовити ремонт пральної машиниРемонт пральних машин на дому