Ремонт пральних машин Ariston у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Ariston у Хмельницькому

Нова побутова техніка від відомих виробників завжди працює бездоганно, проте після тривалої експлуатації поломки неминучі. Замовити ремонт пральних машин Арістон за привабливими цінами і на вигідних умовах можна в нашому сервісному центрі в Хмельницькому. Наша компанія відрізняється не тільки високою якістю ремонту, але і дуже низькими цінами. Ми можемо знизити вартість ремонту побутової техніки за рахунок розумної логістики, наявності автомобілів, низьких витрат на рекламу і інших переваг компанії.

У команді СЦ «НА ДОМУ» працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, тому ви можете розраховувати на професійне обслуговування вашого агрегату. Ремонт пральних машин Ariston виконується на дому, що зручно і вигідно. Доставляти важку, габаритну техніку в майстерню немає потреби, оскільки у наших фахівців є все необхідне обладнання для ремонту агрегату на місці. Вони пересуваються на службових автомобілях, які значно полегшують переміщення між локаціями і відновлення навіть найрідкісніших пральних машин.

Як виконується ремонт машинки "Арістон"

Для того, щоб обслуговування техніки було виконано максимально якісно, слід зробити діагностику. За допомогою тестерів майстер СЦ «НА ДОМУ» виявляє вийшов з ладу вузол або деталь і робить заміну. Такий підхід дозволяє повністю уникнути помилок і прискорити ремонт пральних машин Ariston на дому. Навіть при виході з ладу двигуна робота не займе більше 24 годин. При заміні ми встановлюємо тільки оригінальні комплектуючі, які закуповуємо заздалегідь на всі моделі пральних машин "Арістон". Якщо у вас дуже рідкісна пральна машина, то найбільш розумним варіантом буде установка контрактних запасних частин, які виробляють надійні заводи-виробники.

Наша компанія надає гарантію якісного ремонту від 3 до 12 місяців. Жителі Хмельницького і області можуть замовити виїзд фахівця, який видасть всі необхідні документи після виконання ремонту. Багато майстрів не хочуть видавати гарантію на виконану роботу, але наші фахівці завжди тримають слово і забезпечують клієнтів гарантійним обслуговуванням. Викликаючи фахівця з СЦ "НА дому" ви можете бути впевнені в тому, що на будинок приїде грамотний і чесна людина. Телефонуйте, і ми зможемо домовитися про виїзд у зручний час.

Ремонт пральних машинВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин