Ремонт пральних машин Whirlpool у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 470 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 850 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 350 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Whirlpool у Хмельницькому

Завдяки величезному досвіду роботу фахівці компанії "НА ДОМУ" можуть виконувати навіть найскладніший ремонт пральних машин та інших видів техніки. Крім прального обладнання, ми ремонтуємо і холодильні установки, також наші майстри лагодять техніку для приготування їжі. Але кожним напрямком займаються свої фахівці, часи, коли одна людина могла ремонтувати все - давно пройшли.

Великий досвід роботи дозволяє нам усувати проблеми не тільки популярних пральних машин, а й маловідомих моделей. Єдина відмінність в ремонті рідкісної техніки - це термін поставки запасних частин. На популярні моделі у нас є все в наявності, а на рідкісні - їх доведеться замовляти зі столиці.

Хто працює в нашій компанії?

Наша компанія має офіс в Хмельницькому. Велика частина майстрів - уродженці нашого славного міста, але є і фахівці з інших регіонів, які віддали перевагу роботі в центрі "Вдома". Всі наші майстри проходять перенавчання щороку, щомісяця ми збираємося всі разом і вивчаємо найбільш цікаві випадки поломок, новинки побутової техніки.

Ремонт техніки Whirlpool

Щоб побутові прилади служили довго, важливо довірити турботу про їх технічний стан кваліфікованим фахівцям. Якісний сервіс - основа довговічності пральних машин Whirlpool, тому багато жителів Хмельницького звертаються в наш сервісний центр в пошуках кваліфікованих майстрів. Фахівці «НА ДОМУ» чудово розбираються в особливостях конструкції різних моделей пральних машин "Вірпул", так що можуть виконати ремонт прямо в день звернення.

Як ми проводимо ремонт?

Тим, хто шукає надійну компанію для ремонту пральних машин Whirlpool на дому в Хмельницького, буває непросто відшукати по-справжньому надійних і відповідальних фахівців. Наші майстри видають гарантійне зобов'язання на проведений ремонт, тому впродовж 3-12 місяців повторна поломка тієї ж деталі усувається безкоштовно. Ми використовуємо тільки якісні деталі і сучасне обладнання, так що можете без побоювання довіряти співробітникам «НА ДОМУ» свою побутову техніку.

Ціни на ремонт пральних машин Whirlpool ви можете дізнатися з нашого прайса. А точний час візиту майстра в будь-який район Хмельницького або передмістя менеджер з'ясує під час розмови по телефону. Будемо раді допомогти у вирішенні будь-яких проблем з вашими електроприладами!

Ремонт пральних машин Whirlpool на домуСервіс пральних машинВідремонтувати пральну машинуВідремонтувати пральну машину