Ремонт пральних машин Atlant у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 200 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Атлант (Atlant) у Хмельницькому

Щоб уникнути серйозних поломок, навіть при незначних змінах в роботі обладнання для прання слід викликати майстра. Зробити це можна в нашому сервісному центрі "НА ДОМУ", який виконує ремонт пральних машин Atlant і пральних машин інших марок в Хмельницькому. Замовлення на лагодження техніки є можливість оформити всього за одну хвилину, скориставшись зручною формою зворотного зв'язку на сайті СЦ «НА ДОМУ». Оператор передзвонить вам в самий найближчий час. Також ви можете самостійно зателефонувати нам за допомогою одного з телефонів, що зазначений на сайті. Якщо ви користуєтеся мессенджерами - то можете також зв'язатися з нами. Список доступних месенджерів розміщений у верхній частині сайту.

Ремонтуємо на дому

Ми виконуємо ремонт пральних машин "Атлант" на дому, що, безумовно, вигідно і зручно для замовника. Доставляти важку і габаритну техніку в майстерню немає необхідності, оскільки в розпорядженні наших фахівців є всі необхідні інструменти та прилади для виконання роботи на місці. Напевно ви помітили, що наша компанія називається "Вдома". Назва походить саме через специфіку нашої роботи. Коли ми починали діяльність 12 років тому, більшість компаній не працювало на виїзд, а зараз практично всі повторюють за нами і переводять роботу на "виїзні" рейки.

Діагностика обладнання

Професійний ремонт побутової техніки неможливий без проведення діагностики, що дозволяє виявити причини неполадки. Виконується процедура за допомогою спеціальних приладів, які показують, яка деталь вийшла з ладу. Ремонт пральної машинки "Атлант" в цьому випадку відбувається на порядок швидше, а помилки повністю виключені.

Білоруська побутова техніка відрізняється невисокою ціною, при цьому за якістю вона мало чим поступається продукції інших великих компаній. Якщо у вас є пральна машина "Атлант", то розумним рішенням буде її відновлення. Тим більше, що ціна такого ремонту буде значно нижче, ніж у моделей європейських виробників. Ми маємо прямий контакт з постачальниками з Білорусі, які продають нам компоненти пральних машин за зниженою ціною. При цьому всі деталі мають офіційну гарантію виробника.

Багато хто запитує нас, "як довго триває ремонт"? Навіть в самих складних ситуаціях лагодження не займе більше 24 годин. Заміна поламаних елементів проводиться із застосуванням оригінальних комплектуючих. На обслуговування агрегатів для прання надається гарантія якості від 3 до 12 місяців.

Відремонтувати пральну машинуРемонт пральних машинРемонт пральних машинРемонт пральних машин