Ремонт пральних машин Gorenje у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральної машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна ТЕНа (водонагрівача) від 260 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 450 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 600 грн. Замовити
Установка нового барабана від 800 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 350 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 290 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 220 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 300 грн. Замовити
Заміна манжети від 300 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 110 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 180 грн. Замовити
Заміна сальника від 150 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 120 грн. Замовити
Заміна клапанів від 180 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Gorenje у Хмельницькому

Щоб побутові пристрої не виходили передчасно з ладу, за ними необхідний профілактичний догляд, але, якщо все ж таки відбулася поломка, потрібно вжити термінових заходів. Ремонт пральних машин - один з тих випадків, коли своєчасне звернення до фахівця допоможе надовго продовжити термін експлуатації техніки.

Побутова техніка Gorenje

Компанія "Горєньє" була заснована в місті Велення (Словенія) багато десятиліть тому. Для жителів нашої країни даний бренд є одним з найбільш рідних і близьких по духу. Жителі Хмельницького багато років користуються пральними машинами, посудомийками, холодильною технікою, плитами, варильні панелями і іншими продуктами знаменитої словенської марки. На відміну від інших східноєвропейських брендів, компанія "Горєньє" створює не супер-економічну продукцію, а виготовляє надійні пристрої практично преміального рівня, що конкурують з найвідомішими світовими марками. При цьому ціна на продукти Gorenje вигідно відрізняється від багатьох преміальних пристроїв з Німеччини, Італії та Швеції.

Пральні пристрої Gorenje досить надійні, і в ремонті вони потребують вкрай рідко. Але якщо поломка сталася, без особливих зусиль починають пральну машину "Горєньє" можуть досвідчені майстри нашого сервісу по обслуговуванню побутової техніки «НА ДОМУ».

Характерні неполадки машин Gorenje

Щоб проблеми, через які машинки цього бренду потребують ремонту, не привели пристрій до повної непрацездатності, їх потрібно вчасно усунути. Основні неполадки в машинах Gorenje відбуваються з кількох причин:

  • перевантаження або занадто мале завантаження;
  • невірна установка або установка не по рівню;
  • неякісна вода;
  • недотримання вимог грамотної експлуатації;
  • перепади напруги в електромережі;
  • засмічення контейнера для прального порошку;
  • знос щіток електродвигуна;
  • утворенню цвілі усередині бака.

Ці та інші проблеми фахівці нашої майстерні по ремонту пральних машин Gorenje можуть виправити на дому: повністю продіагностувати прилад і замінити зношені або зламані деталі новими, якісними запчастинами.

Чому у нас такі низькі ціни?

Наш сервіс "Вдома" - це одна з перших організацій Хмельницького, яка почала здійснювати виїзд на будинок до клієнта. Ми витрачаємо мінімум коштів на рекламу, а майстри можуть обробляти 3-5 заявок в день, завдяки наявності службового транспорту.

Відремонтувати пральну машину у ХмельницькомуРемонт пральних машин GorenjeРемонт пральних машинВідремонтувати пральну машину