Ремонт пральних машин Miele у Хмельницькому

Наші телефони:

(050) 530-79-26
(096) 991-93-13

Залишити заявку

Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Завадського, 64/2

Ціни на ремонт пральних машин

Увага! В ціни, вказані на сайті, не включена вартість запчастин. Точна ціна ремонту залежить від поломки і вартості запчастин для Вашої моделі пральной машини. На всі види робіт надається гарантія та видається акт виконаних робіт на спеціальному бланку

Найменування послуги Вартість
Виїзд майстра БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (при виконанні ремонту) БЕЗКОШТОВНО Замовити
Діагностика (в разі відмови від ремонту) 100 грн. Замовити
Заміна Тена (водонагрівача) від 480 грн. Замовити
Ремонт модуля управління (плати) від 550 грн. Замовити
Заміна блоку підшипників від 960 грн. Замовити
Установка нового барабана від 1400 грн. Замовити
Заміна зливного насоса (помпи) від 600 грн. Замовити
Ремонт/заміна люка (дверцят) від 720 грн. Замовити
Заміна приводного ременя від 460 грн. Замовити
Ремонт двигуна від 650 грн. Замовити
Заміна манжети від 440 грн. Замовити
Заміна шлангів і патрубків від 230 грн. Замовити
Установка нових амортизаторів від 460 грн. Замовити
Заміна сальника від 280 грн. Замовити
Заміна щіток на двигуні від 260 грн. Замовити
Заміна клапанів від 320 грн. Замовити

Ремонт пральних машин Miele у Хмельницькому

Наша компанія вже багато років працює в Хмельницькому і забезпечує жителів міста якісними послугами з ремонту побутової техніки. Ми займаємося не тільки пральними машинами, а й іншими видами обладнання: холодильниками, морозильними камерами, технікою для приготування їжі.

Ціни на ремонт

За допомогою професіоналів навіть серйозні несправності можна усунути швидко і з мінімальними витратами. Замовте ремонт пральних машин Miele фахівцям сервісного центру «НА ДОМУ», і робота буде виконана протягом 24 годин. Ми підтримуємо демократичний рівень цін на ремонт пральних машин Miele в Хмельницькому завдяки оптимізації виробничих процесів: оптовій закупівлі запасних частин, мінімальним відсотком гарантійних випадків, транспортною логістикою і невеликими витратами на рекламу.

Крім низької ціни ми надаємо тривалу (до 1 року) гарантію на надані послуги. Вона відноситься до вузлів, в які ми втручалися і до деталей, який встановлювалися. Якщо у вас вийшов з ладу інший вузол, то даний виклик доведеться оплачувати окремо.

Чому техніку зручніше ремонтувати на дому?

Дуже часто поломка тієї чи іншої деталі або виникнення протікання бувають пов'язані з помилками при підключенні. Під час візиту на будинок майстер набагато швидше знайде і усуне джерело проблем. До того ж ремонт пральних машин "Мілі" на дому обійдеться нітрохи не дорожче, ніж в будь-якій майстерні Хмельницького, а відсутність витрат на перевезення великогабаритної техніки зробить сервіс максимально вигідним. Крім цього наша компанія забезпечує максимально зручну і економічну транспортну логістику. Майстри пересуваються на автомобілях і можуть дуже швидко їздити з однієї заявки на іншу. Таким чином підвищується продуктивність праці і майстри починають більше цінувати робоче місце. Від цього виграють усі: і керівництво СЦ "НА ДОМУ", і працівники компанії, і клієнти, які платять за ремонт техніки менше.

Для того щоб майстер по ремонту пральних машин "Мілі" зміг підібрати необхідні деталі, під час телефонної розмови або заповнення заявки на сайті не забудьте вказати модель пристрою. А якщо з'являться питання з приводу термінів обслуговування, способів оплати або інших деталей співпраці, ми надамо всебічну інформаційну підтримку. Ви завжди можете зателефонувати керівництву СЦ "Вдома" і уточнити будь-яку цікаву для вас інформацію.

Ремонт пральних машин МілеВідремонтувати пральну машинуРемонт пральних машин